Alternatywa przeznaczona dla dokumentów zrobionych z papieru - a więc, coraz popularniejszy elektroniczny przesył danych

Każdy spośród nas dobrze wie - tym bardziej razem z płynięciem lat - iż trzymanie niektórych dokumentów jest nam wręcz niezbędne, albowiem tak naprawdę nie wiadomo, kiedy mają możliwość się jeszcze przydać.


Niestety im stajemy się starsi, tym pewne inFormacje po prostu wyrzucamy lub o nich zapominamy albo nawet odkładamy gdzieś w jakiś kąt, gdzie po wielu latach wynajduje je rodzina. Często jest również tak, iż konkretny dokument zostaje uszkodzony, poprzez co nie przyda się już w ogóle do niczego.


Inne artykuły

Duża grupa młodych małżeństw śni o tym, by móc kupić sobie własne mieszkanie i żyć w nim na stałe

Komisja Europejska
Twórca artykułu: Paulo Henrique Rodrigues
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Jest kilkanaście takich miast w Polsce, które rewelacyjnie się rozwijają. Widać sporo kuszących propozycji pracy, co jest przyczyną tego, że przyjeżdżają tam młodzi, którzy planują rozpocząć dorosłe życie.


alkomat
Podpatrzone na: www.ohgizmo.com


Wspomniane we wstępie przykłady, są to bez wątpienia największe wady papierowych dokumentów. Nie możemy przewidzieć co dokładnie się im wydarzy, ani tak naprawdę w jakim momencie będą nam potrzebne. Na całe szczęścia nadeszła era laptopów oraz internetu, które dają możliwość nam przechowywać wiele informacji w jednym miejscu, wraz z możnością ich skatalogowania, zbierania, poszerzania danych, nie wspominając już o ich wysyłaniu w inne lokalizacje. Elektroniczna wymiana dokumentów jest coraz bardziej rozpowszechniania, szczególnie jednak w przedsiębiorstwach, gdyż to w nich w rzeczywistości zbiera się najwięcej informacji na przeróżne tematy - i to bynajmniej nie jedynie na temat samego przedsiębiorstwa oraz jej wytworów, ale również klientów, czy też nawet samych jej PRacowników.


Bardzo dobrze jest wiedzieć, iż elektroniczna wymiana dokumentów, to tak naprawdę system zwany EDI (czyli Electronic Data Interchange), który działa na międzynarodowym rynku już przeszło 30 lat, łącząc dzięki swojemu systemowi przedsiębiorstwa z całego naszego świata. Jest on już również międzynarodowym standardem, bez którego to obecne firmy już nie potrafią istnieć.
20-06-02 07:57
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.