Czy powinniśmy inwestować w mobilny marketing? Jak to wygląda? Jakie są z tego korzyści?

Już kilka lat temu mówiono, iż Internet wyprze w sferze reklamowej tradycyjne media. Aktualnie widzimy, iż to były prawdziwe przypuszczenia, ponieważ firmy wydają średnio aż 20% swojego budżetu reklamowego w sieci, a niektóre przeznaczają tam nawet wszelkie swoje środki.


Niektórzy w związku z tym pytają, czy identyczna sytuacja będzie w obszarze reklamy mobilnej? Na pewno tak, gdyż marketing mobilny jest z punktu widzenia firm coraz bardziej atrakcyjny. Aktualnie już ponad połowa trzydzieści procent Polaków posiada smartfony, a ponadto stanowią one aż dziewięćdziesiąt pięć procent aktualnej oferty operatorów. A jak przypomnimy sobie, iż co jakiś czas zmieniamy komórkę, to bardzo szybko zrozumiemy, że powszechność smartfonów to raczej kwestia czasu.


naprawy
Twórca artykułu: SEBO
Podpatrzone na: SEBO


Inne artykuły

Jakiego rodzaju sprawy mogą być badane w czasie prób zderzeniowych i co muszą one zapewnić?

test
Twórca artykułu: 4Press.pl
Podpatrzone na: 4Press.pl
Wszystkie narzędzia, jakie kupujemy w sklepach musiały być uprzednio przez swych producentów wypróbowane. Najważniejszym powodem, dla którego wykonuje się takie próby jest skontrolowanie, czy taki towar jest bezpieczny dla swojego użytkownika.


Oczywiście wiele jest zależne od danego towaru, jednak należy zakładać, że w trakcie robienia jakiegokolwiek badania, taki towar będzie popsuty.


Tak więc tworzenie aplikacji mobilnych najlepiej rozpocząć jak najszybciej, gdyż czym prędzej to zrobimy, tym bardziej będziemy korzystać w przyszłości. Marketing mobilny jest rzeczywiście efektywny, gdyż aż 9 na 10 poszukiwań z wykorzystaniem kanałów mobilnych będzie prowadzić do następnych akcji użytkownika, już 70% podczas pierwszej godziny - polecamy.


tworzenie aplikacji mobilnych
Twórca artykułu: Simeon Berg
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


To wszystkie pochodzi ze specyfiki takich urządzeń mobilnych, najbardziej często więc mamy je przy sobie i używamy je wtedy, kiedy po prostu tego wymagamy, a nie wtedy, kiedy mamy do nich dostęp (tak jest w przypadku PC) - nie pomiń


Jak więc można zauważyć aplikacje mobilne dla firm to obecnie coś zwyczajnego, chociaż nie wszyscy są co do tego przekonani.

Nie ociągaj się — zweryfikuj jakie fascynujące informacje ma nasza autorska witryna (http://www.sklep.doko.pl/pl/p/Wylacznik-silnikowy-PKZM0-6,3-072738-EATON-/3646). Jej opis na pewno szalenie Cię zaintryguje.

Jednocześnie dane ukazują, że coraz chętniej korzystamy z tych narzędzi, więc najlepiej w nie inwestować.
22-03-27 07:16
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.