Czym tak w ogóle jest RFID, czyżby kolejnym technicznym zbytkiem?

Odpowiedź brzmi - RFID jest po, to by chronić konsumenta, tj. każdego człowieka będącego na tej planecie i korzystającego między innymi z różnego rodzaju kart kredytowych. Karty rfid to karty, które mają chip, który ma sprawić, że następuje płacenie za pomocą sygnału radiowego, rfid ten mają też karty, których używamy w transporcie publicznym, czy nawet nowe legitymacje studenckie.
Tego typu karty mają nam pomóc, ale dają też pole do popisu osobom, które są nieuczciwe. Nowoczesna technologia daje możliwość sczytanie danych z chipa Rfid przez złodziei. Najprawdopodobniej nie chroni przed tym, żaden portfel, czy torba, a niezbędny okazuje się zakup etui ochronnego.

Ten prezentowany tekst jest niesamowicie interesujący? Więc patrz szczegóły, aby poznać jeszcze większą ilość informacji na opisywany temat.

Wiadomo, że znajdą się osoby, które stwierdzą, że na sto procent karty z takim chipem są zabezpieczone, ale wiemy doskonale jak to bywa, nie raz coś miało zabezpieczenie, a potem okazywało się, że niestety złodzieje i tak znaleźli sposób, by przedostać się przez ochronę. Dobrze, więc samemu też się chronić przed skutkami niechcianych sytuacji.

Komputery
Twórca artykułu: Patrick Bombaert
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Nie można zapominać o tym, że ludzki rozsądek, mimo wielu informatycznych nowinek, ciągle jest na wagę złota. Nowinki informatyczne w działalności związanej z obsługą konsumentów W dzisiejszych czasach ciężko wyobrazić sobie świat bez komputerów. Wiele firm wybiera różnego rodzaju systemy, które mają za zadanie zapewnić odpowiedni przepływ informacji. Dlatego elektroniczny system obsługi klienta jest stosowany w wielu miejscach. Są systemy, które dobrze sprawdzą się w budynkach sportowo-rekreacyjnych i takie, które są zamontowane w ogromnych korporacyjnych biurowcach.

Inne artykuły

Duża grupa młodych małżeństw śni o tym, by móc kupić sobie własne mieszkanie i żyć w nim na stałe

Komisja Europejska
Twórca artykułu: Paulo Henrique Rodrigues
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Jest kilka takich miast w naszym kraju, które rewelacyjnie się rozwijają. Obserwuje się sporo lukratywnych propozycji pracy, wobec tego przyjeżdżają tam młodzi, którzy mają zamiar rozpocząć dorosłe życie.


Firmy prześcigają się w stworzeniu najlepszych systemów obsługi klienta, bo jedynie dzięki dobrym rozwiązaniom są w stanie zmieść konkurencję z zasięgu wzroku potencjalnych klientów. Osoby, czyli menadżerowie w wielkich firmach, decydujące się na korzystanie z elektronicznego systemu obsługi klienta myślą o tym, w jaki sposób wcześniej, ich firma była w stanie funkcjonować bez takiego systemu (porównaj na stronie http://www.transcom-system.com.pl/pl/produkty/szafkibasenowe). Współczesne rozwiązania techniczno-informatyczne umożliwiają zrobienie takich systemów komputerowych, których nie wyobrażaliśmy sobie jeszcze jakieś kilka lat temu. System obsługi klienta poprawia wyniki firmy i co bardzo istotne, klienci czują duża zmianę i częściej wybierają miejsca, gdzie taki system istnieje.
21-08-15 07:43
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.