Dlaczego warto chronić swój smartfon za pomocą etui albo pokrowca, przegląd najbardziej popularnych modeli.

Kilka miesięcy noszenia smartfona w torebce albo kieszeni z pewnością zostawi na nim spore ślady używania. Zarysowany ekran, obudowa czy rozmaite zanieczyszczenia z pewnością nie będą wpływać na estetykę użytkowanego urządzenia.
Dlatego też powinno się zadbać o jego choć minimalną ochronę i kupić jakiś pokrowiec czy etui, szczególnie że koszty takich akcesoriów napraWDę nie są wysokie.

Odczuwasz nienasycenie? Pragniesz dużo postów na podobny temat? Dla nas to rewelacyjna informacja. Więc kliknij (https://www.c-l.pl/kategoria-produktu/dodatki-do-produkcji/) w ten link i gotowe.

Najtańsze case huawei honor 7 z plastiku kupić już można za kilkanaście złotych, i nawet tego typu ochrona będzie dość skuteczna i przydatna. Oczywiście wybór tego typu akcesoriów jest znacznie większy, jeżeli ktoś będzie chciał, to może wydać nawet dwieście złotych. W tej cenie na przykład można otrzymać elegancki pokrowiec LG K10, wykonany ze skóry doskonałej jakości.


widok - firma
Twórca artykułu: Gobierno Cholula
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


sport
Twórca artykułu: Steve Jurvetson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Wybierając pokrowiec albo etui przede wszystkim należy sprawdzić to, czy będzie pasować na sprzęt, dla jakiego się je kupuje. Obecnie bardzo często spotyka się pokrowce przeznaczone do odpowiednich rodzajów smartfonów, lecz i tak przed zakupem należy je przymierzyć, jeżeli będzie taka możliwość. Warto się też zastanowić, czego się będzie po etui oczekiwać. Jeżeli priorytetem jest ochrona przed mechanicznymi uszkodzeniami i upadkami, to najlepszą opcją będzie silikon albo poliwęglan, pokrowce wykonane z tych materiałów doskonale chronią.
Za to skóra może nie daje jakiejś wielkiej ochrony, ale z kolei bardzo ładnie się prezentuje, więc osoby które szukają stylu i elegancji będą zapewne stawiać właśnie na tego typu materiał.
20-01-21 07:27
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.