Dużo zakładów działa jedynie dzięki energii elektrycznej - dlatego trzeba troszczyć się o jej jakość oraz stały dopływ

Często myślimy, że migotanie lampki czy przepalanie się jakiś sprzętów działających dzięki elektryczności, to norma.
Jednak nie powinno tak to wyglądać. Prąd powinien płynąć do nas w najwyższej możliwie jakości, tak by nie zakłócać pracy żadnych urządzeń.


wzorcowanie przyrządów pomiarowych
Twórca artykułu: Mainstream
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


powiększenie - samochód
Twórca artykułu: Cezary Borysiuk
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Chodzi oczywiście o sprzęt różnego typu - prywatny oraz firmowy. Skupmy się jednak na dziedzinie przemysłowej. Różne straty prądu sprawiają, że fabryka nierzadko traci duże pieniądze. Nie w sposób oczywisty, ale dalekosiężnie. Przykładowo - mają zwarcia instalacje lub zauważalne są się regularne awarie. Przestoje w produkcji lub exe solar full black remontowanie urządzeń - całość kosztuje spore pieniądze. Wobec tego warto zainstalować rejestrator energii. Dobre rejestratory zapamiętują masę informacji na przestrzeni dłuższego czasu. Dzięki temu określimy w którym miejscu tracimy dużo prądu.


Wiedźmin, gra komputerowa
Twórca artykułu: BagoGames
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Każda firma powinna troszczyć się o swoje produkty. Utrzymanie ich wysokiej klasy wymaga dopracowanych systemów nadzoru produkcji. Do wyprodukowania czujników ciepła, wymaganych jest wiele elementów, które powinny spełniać wyśrubowane standardy, ponieważ powinny wytrzymać bardzo wysokie lub bardzo niskie temperatury. Aby spełniały takie warunki muszą zostać poddane szczegółowej kontroli profesjonalnymi przyrządami.
Do określenia grubości czujnika używa się suwmiarki, która wcześniej była poddana wzorcowaniu. Wzorcowanie przyrządów pomiarowych ma miejsce w certyfikowanych instytutach. Wzorcowanie inaczej nazywane jest także kalibracją.
20-12-01 16:39
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.