Dziś funkcjonowanie bez telefonu, to prawie jak życie bez głowy - zawsze pragniemy być online i dlatego jesteśmy zmuszeni mieć non stop naładowany telefon

W obecnych czasach bywamy tak zależni od smartfonów, że aż niemożliwym niemal staje się to, by wyobrazić sobie bez nich życie.


Teraz na przystankach, w kawiarniach i prawie w każdym innym miejscu na Ziemi na każdym kroku jesteśmy w stanie zauważyć ludzi ze smartfonami w dłoni.


ładowarka do telefonu


Karty microSDHC Class 10
Twórca artykułu: TRANSCEND
Podpatrzone na: TRANSCEND


Inne artykuły

Jesteś właścicielem budynku w stolicy? Zobacz, jakie masz opcje jeżeli chodzi o jego obsługę techniczną!

usługi - landszaft
Twórca artykułu: Daniel Kruczynski
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach w dużych miastach rośnie coraz więcej wysokich budynków - najczęściej są to biurowce, w których zlokalizowane jest mnóstwo biur różnych marek. W takich wypadkach zwykle za obsługę techniczną całego biurowca odpowiada jego właściciel - to niewątpliwie najlepsze dla wszystkich wyjście, pozwalające uniknąć znacznej ilości problemów.


Są one z reguły dość duże oraz stale podłączone do sieci.

Nasza najnowsza wiadomość (https://czystygabinet.pl/22-dezynfekcja-powierzchni) powinna przypaść Ci do gustu, gdyż zawarliśmy w niej duża liczbę rewelacyjnych treści. Więc czytaj bez ograniczeń.

To w sieci bywamy niekiedy bardziej zatopieni niż w normalnym świecie. W telefonie mamy wszystko - foldery, muzykę, kamerę oraz połączenie ze skrzynką mailową i portalami społecznościowymi. Prawdą jest, że wszelkie nasze aplikacje i stałe podłączenie do sieci bardzo zżera baterię. Dodatkowo, duży i kolorowy ekran także przyczynia się do tego, że niektórzy są zmuszeni ładować telefon niemalże każdego dnia. Na tyle boją się zerwania kontaktu z wirtualnym światem, że ładowarka do telefonu zawsze jest w ich torbie albo plecaku. Są tacy, którzy ładowarek posiadają kilka. Jedną mają w mieszkaniu, drugą w pracy, a trzecią w torbie, żeby być w stanie podładować telefon w podróży - w pociągu albo w busie. Dzisiaj jest to już na tyle naturalne, że każdy przewoźnik, który nie chce stracić klientów, dostarcza gniazdka do ładowania smartfonów czy tabletów przy każdym miejscu.


Darmowe Wi-Fi w autobusach to też już powoli norma.


Żyjemy w latach, kiedy świat wirtualny stał się równie istotny, jak ten rzeczywisty. Dlatego pragniemy być ciągle online - by być zawsze na bieżąco ze najważniejszymi sprawami.
20-05-22 07:48
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.