Etui pancerne wykonane z odpornego, usztywnionego surowca

Telefony komórkowe w przeciągu ostatniej dekady przeszły niesamowitą przemianę. Dzisiaj telefony stały się smartfonami i są w rzeczywistości małymi komputerami które mieszczą się w kieszeni spodni, czy torebki.
I tak, jak normalne komputery, mieszczą ogrom wiadomości, jakie trzeba zabezpieczać przed wyciekiem, czy też kradzieżą.


Sprzęty dotykowe typu tablet są obsługiwane w dłoniach dlatego w trakcie użytkowania pogłębia się niebezpieczeństwo ich przypadkowego upuszczenia. Rozstrzygnięciem takiego problemu jest etui pancerne stworzone z wytrzymałego, usztywnionego surowca.

Zainteresował Cię wpis artykuł? To przejdź do oferty pong on atari, aby zaznajomić się z ciekawymi info na ten temat, jakie dla Ciebie opublikowaliśmy.

Umocniona obudowa ochrania, ale również umożliwia dostęp do ekranu i guzików. Wodoszczelny, porządny pancerz na telefon ma również dodatkową ochronę ekranu. Pomyślano również o takiej osłonie aparatu i lampy błyskowej, by nie blokować możliwości fotograficznych smartfonu. Co znaczące, obudowa pozostała skonstruowana w taki sposób, że nie pogarsza jakości sygnału. Pancerne etui łączy fantastyczny design z najlepszą ochroną telefonu. W taki sposób zabezpieczony telefon ma okazję przeżyć nawet w przypadku, kiedy posiadacz jest miłośnikiem sportów ekstremalnych. Użytkownicy mają do wyboru kilka dowolnych akcesoriów i odmian kolorystycznych, jak również komplet zezwalający na skomponowanie własnej obudowy z różnokolorowych detali.


sieć
Twórca artykułu: Altec Lansing


Przed zakupem najlepiej wyszukać takie etui, które przeznaczone jest konkretnie do naszego modelu. Trzeba także zwrócić uwagę na surowiec z którego pokrowiec został wykonany.
W sprzedaży są pokrowce i etui wykonane z różnych materiałów, w pełnej gamie odcieni i deseni, także przeznaczone wielu typom telefonów komórkowych.
22-08-10 07:38
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.