Firma w sieci w jaki sposób zwiększyć sprzedaż ?

Współcześnie lwia część transakcji kupna – sprzedaży zachodzi bezosobowo. Sieć www umożliwia nabycie produktów oraz usług jednym kliknięciem myszy. Praktycznie każda firma posiada już swoją stronę lub snuje takie plany. Ale sama strona to zbyt mało żeby pełniej dotrzeć do potencjalnych odbiorców.
Trzeba stworzyć dobry plan działań pod określoną grupę żeby nie rozpraszać swoich możliwości. Odpowiedź na pytanie jak zwiększyć sprzedaż w Internecie? jest jednocześnie prosta oraz trudna – należy stać się zauważalnym oraz przyciągnąć ludzi do siebie. Zobacz: Firma Artefakt. Trudność jak to zrobić.

Inne artykuły

Skuteczna ochrona przed wirusami - który program antywirusowy nabyć?

eset nod32 serial
Twórca artykułu: www.s-lab.pl
Podpatrzone na: www.s-lab.pl
Współcześnie żyjemy w realiach , kiedy to nie jest ciężko o włamanie w podobny sposób do komputera, konto na mnogiego typu strony społecznościowe bądź konto bankowe. Hakerzy w sieci czają się nieomalże wzdłuż i wszerz, dlatego warto być ubezpieczonym na niespodziewaną sytuację.


Mnóstwo ludzi nie wykorzystuje pomocnych programów antywirusowych, są one albowiem drogie a nie każdej osobie także chce się dodatkowo zastanawiać, który będzie należyty do dobrej ochrony wiadomości.


Własna strona to fundament do dalszych działań promocyjnych. Niezbędnym jest aby gdy potencjalny kupujący na nią wejdzie miał on bardzo dobre user experience. Znaczy to między innymi łatwość strony i przechodzenia z sekcji do sekcji. Sprawdź - co to jest user experience. Strona powinna być przejrzysta, za duże nagromadzenie tekstu daje zły user experience – w rezultacie czego użytkownik nie chce tracić czasu na przedzieranie się przez tłok błędnie ułożonych treści oraz informacji i zwyczajnie wychodzi. Czystość przekazu jest tutaj fundamentalna. Firmy funkcjonujące dość krótko w Internecie zapominają o bardzo istotnej kwestii, jaką jest mobilność. Jest ona najlepszym wyrazem pojęcia positive user experience. Dlaczego? Ponieważ lwia część nabywców analizuje strony internetowe z poziomu swojego telefonu komórkowego. W praktyce oznacza to, że portal sklepu musi być „mobile friendly”. Mniejszy wyświetlacz w komórce wymusza stworzenie, jak najbardziej wygodnego sposobu korzystania ze strony.
Są to tylko dwa aspekty na jakie powinno się zwrócić baczenie w pierwszej kolejności.
rozwiązania w firmie
Twórca artykułu: Nguyen Hung Vu
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Kilka dodatkowych wskazówek jak zwiększyć sprzedaż:

1) Kontakt z klientami – ciągłe podtrzymywanie kontaktu powoduje, że klienci o nas nie zapomną.

2) Skonstruowanie newslettera – serie automatycznie przesyłanych do zgromadzonej bazy adresów maili promocyjnych i informacyjnych pozwala na lepsze pokierowanie klienta.

3) Blog. Jest to sztandarowa sekcja na każdej stronie. Prowadzenie bloga firmowego pozwala unaocznić, że dana firma jest żyje czymś więcej niż tylko sprzedażą. W tekstach blogowych można dawać różne wskazówki odnośnie rozwiązania najpilniejszych kłopotów naszej grupy. Dzięki temu budujemy swój pozytywny wizerunek w świadomości klienta.

4)Program dla kadr - (tworzenie grafiku pracy) lojalnościowy.

Jeśli sprzedajemy towary to dobrym pomysłem jest wprowadzić do każdej transakcji dodatkowy bonus np. zliczane kredyty, które można wymienić na zniżki po osiągnięciu ich konkretnej liczby.
5) Reklama. Facebook jak i kampanie reklamowe, to podstawa działań, jeśli zależy nam na przyciągnięciu nowych klientów. Na rynku istnieje wiele profesjonalnych firm, które efektywnie pomogą nam lepiej zaistnieć w sieci
20-10-08 07:52
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.