Fotograf
fotograf
Twórca artykułu: Leo Hidalgo
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Współczesna fotografia obrzędów ślubnych

Dzisiejsza fotografia profesjonalna to wymagające zajęcie. Klienci decydujący się na najęcie fotografika często oczekują usług na najwyższym poziomie. Ważne są nie wyłącznie umiejętności oraz doświadczenie, lecz również gotowość do twórczego podejścia do zadania (niekiedy nawet bardziej aniżeli techniczna zdolność). W wielu sytuacjach zamówienia wymagają opuszczenia wygodnego i bezpiecznego studia fotograficznego gdzie do dyspozycji fotografika są nieźle znane rekwizyty a także narzędzia.
aparat
Twórca artykułu: Nikhil B
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Cykanie fotek to niezwykła pasja wielu osób

Co sprawia, że robienie zdjęć to aktualnie wielka pasja dużej części ludzi? Jasne, to nie jest i tak żadna tam nowość, lecz niewątpliwie ostatnio fotografów żyje dużo większa liczba, niż kiedyś. Pamiętajmy, iż w bardzo wielu przypadkach robienie zdjęć tak jakby staje się całym naszym życiem.
fotografowanie
Twórca artykułu: Garry Knight
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Renomowane warsztaty fotograficzne - jakich rzeczy można się na nich nauczyć?

Teraz fotografia to dziedzina, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i wielką popularnością wśród wielu osób. Bez wątpliwości można oznajmić, iż fotografia to prawdziwa sztuka, która wymaga nie tylko wiedzy oraz doświadczenia, ale także dużego zaangażowania oraz profesjonalnego sprzętu fotograficznego. Często osoby, które chcą zdobyć wiedzę na temat fotografii i związać się z tą dyscypliną pod kątem zawodowym rejestrują się na warsztaty fotograficzne. Takie warsztaty i kursy fotograficzne niewątpliwie niosą za sobą bardzo dużo świetnych korzyści.
fotografia
Twórca artykułu: Kārlis Dambrāns
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak zacząć fascynującą przygodę z robieniem zdjęć, jak wybrać najlepszy do swoich potrzeb aparat.

Dzisiaj kupno porządnego aparatu do robienia zdjęć nie jest dużym problemem. Do dyspozycji są albo mocno zaawansowane kompakty, które robią w zasadzie same zdjęcia, jak również lustrzanki cyfrowe, posiadające znacznie większe możliwości. Już prosta lustrzanka przy umiejętnym użyciu daje świetnej jakości fotografie, jednak trzeba wziąć pod uwagę jedną bardzo istotną rzecz. Kompakty to urządzenia, które porządnie będą robić zdjęcia z każdej odległości, dzięki zastosowaniu w nich dużego zoomu radzą sobie nawet z odległymi obiektami.
sieć
Twórca artykułu: Altec Lansing

Etui pancerne wykonane z odpornego, usztywnionego surowca

Telefony komórkowe w przeciągu ostatniej dekady przeszły nieodwracalną metamorfozę. Obecnie telefony stały się smartfonami i są właściwie minikomputerami które mieszczą się w kieszeni spodni, bądź torebki.
zdjęcie pary młodej
Twórca artykułu: Shan Owens
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Szukamy fotografa na wesele – co mieć na względzie, aby zdjęcia były fantastyczną pamiątką?

Jeśli szukasz odpowiedniego fotografa na wesele, zapewne chciałbyś, aby twoje zdjęcia były niesamowite. Marzą ci się piękne panoramy oraz fotografie, które uwiecznią autentyczne emocje z tego jednego z najważniejszych dni w życiu. Kilka sugestii pomoże ci dokonać trafnych wyborów i cieszyć się rewelacyjną pamiątką, do której bez wątpienia będziesz nieraz powracać wspólnie z ukochaną osobą.
zdjęcie weselne
Twórca artykułu: Simon Watson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wykonywanie fotografii na ślubnych ceremoniach wiąże się z wieloma przyjemnościami, ale i odpowiedzialnością

Bycie kompetentnym fotografem ślubnym nie bywa równoznaczne z tym, że już na początku kariery taki artysta będzie miał wielu klientów oraz wszystkie zarezerwowane soboty w terminarzu. Trzeba umieć nade wszystko z sukcesem się wypromować: zlecić wykonanie ciekawej witryny internetowej z bez trudu zapadającym w pamięć portfolio, odwiedzać targi związane z weselami, umieszczać ogłoszenia w często czytanych gazetach, a nawet zaglądać na fora z opiniami byłych klientów, którzy są w stanie zamieszczać tam nieprawdziwe komentarze, a to wymaga szybkiej i profesjonalnej interwencji. Fotograf to ciekawy zawód, ale i wymagający: trzeba mieć pomysłów na pęczki i cierpliwość w stosunku do klientów, przede wszystkim w czasie uwieczniania uroczystości ślubnych, bowiem para młoda i ich rodzice często mają naprawdę podwyższone oczekiwania.
Genius 5050 V2
Twórca artykułu: Genius
Podpatrzone na: Genius

Jaki aparat fotograficzny nabyć?

Mnóstwo osób kupując aparat fotograficzny dla siebie czy kogoś z rodziny sugeruje się promocją czy często bezzasadnymi argumentami.


Jaki aparat fotograficzny nabyć?

Na przykład wybieramy ciężką a także skomplikowaną w obsłudze lustrzankę posiadającą obiektyw makro albowiem znajomy twierdzi, iż to perfekcyjny aparat.
zdjęcia z powietrza
Twórca artykułu: 4Press.pl
Podpatrzone na: 4Press.pl

Jak wybrać fotografika na ślub?

Wybór fotografa ślubnego jak też kamerzysty jest niełatwy. Rezultat ich pracy będzie widoczny dopiero po uroczystości i wówczas widać, czy był trafny.


Jak wybrać fotografika na ślub?

To nie orkiestra, którzy mają ułożony repertuar na każdą możliwość.
rakieta nośna
Twórca artykułu: Piotr Drabik
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zastanawiasz się, którą kamerkę GoPro wybrać? Dzisiaj przedstawimy rekomendowany przez nas model

Nie od wczoraj wiadomo, że kamera GoPro to rzecz, którą powinien mieć w swoich zbiorach właściwie każdy. Niezależnie od tego, czy jesteś wielbicielem sportu, chcącym uwieczniać swoje osiągnięcia, zapalonym fotografem hobbystą czy wiele podróżujesz, z pewnością kamerka GoPro będzie dla Ciebie znakomitym rozwiązaniem.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.