Fotograf
sieć
Twórca artykułu: Altec Lansing

Etui pancerne wykonane z odpornego, usztywnionego surowca

Telefony komórkowe w ciągu ostatniej dekady przeszły nieodwracalną transformację. Obecnie telefony stały się smartfonami i są właściwie małymi komputerami mieszczącymi się w kieszeni spodni, bądź torebki.
profesjonalne fotografie na ślubie
Twórca artykułu: brett jordan
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Pamiątka z ślubu, innymi słowy krótko o wyborze fotografa weselnego

Czas wesela jest dla pary młodej niezmiernie ważny i wiąże się z ogromną radością, i nie lada stresem. Nie da się ukryć, że przygotowania zdołają być nadzwyczaj trudne, jednak nie należy w tej chwili zapominać o tym, co najważniejsze.
zdjęcia z powietrza
Twórca artykułu: 4Press.pl
Podpatrzone na: 4Press.pl

Jak wybrać fotografika na ślub?

Dobór ślubnego fotografa a także kamerzysty jest trudny. Rezultat ich pracy jest namacalny dopiero po uroczystości i wówczas widać, czy był właściwy.


Jak wybrać fotografika na ślub?

To nie orkiestra, którzy mają ułożony scenariusz na każdą możliwość.
zdjęcie pary młodej
Twórca artykułu: Shan Owens
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Szukamy fotografa na wesele – co mieć na względzie, aby zdjęcia były fantastyczną pamiątką?

Jeśli szukasz właściwego fotografa na wesele, z pewnością chcesz, aby twoje zdjęcia były wyjątkowe. Marzą ci się przepiękne pejzaże oraz fotografie, które uwiecznią prawdziwe emocje z tego jednego z najważniejszych dni w życiu. Kilka wskazówek pomoże ci dokonać trafnych wyborów i cieszyć się rewelacyjną pamiątką, do której bez wątpienia będziesz częstokrotnie powracać razem z ukochaną osobą.
zdjęcie weselne
Twórca artykułu: Simon Watson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wykonywanie fotografii na ślubnych ceremoniach wiąże się z wieloma przyjemnościami, ale i odpowiedzialnością

Bycie zawodowym fotografem ślubnym nie oznacza, że już na wstępie taki artysta będzie miał wielu klientów oraz wszystkie zabukowane soboty w kalendarzu. Należy umieć przede wszystkim z sukcesem się wypromować: zlecić wykonanie interesującej witryny internetowej z niebanalnym portfolio, odwiedzać targi związane z weselami, umieszczać ogłoszenia w poczytnych gazetach, a nawet zerkać na fora z opiniami byłych klientów, którzy mogą zamieszczać tam złośliwe komentarze, a to wymaga szybkiej i profesjonalnej interwencji. Fotograf to interesujący zawód, ale i wymagający: trzeba mieć pomysłów co niemiara i pobłażanie w stosunku do klientów, zwłaszcza podczas dokumentowania uroczystości ślubnych, bowiem para młoda i ich najbliższa familia nierzadko mają naprawdę przesadzone oczekiwania.
Genius 5050 V2
Twórca artykułu: Genius
Podpatrzone na: Genius

Jaki aparat fotograficzny nabyć?

Wiele osób nabywając aparat cyfrowy dla siebie albo kogoś z rodziny sugeruje się rabatem czy też często bezpodstawnymi argumentami.


Jaki aparat fotograficzny nabyć?

Przykładowo nabywamy ciężką oraz trudną w obsłudze lustrzankę mającą obiektyw makro bo znajomy deklaruje, że to najlepszy aparat.
rakieta nośna
Twórca artykułu: Piotr Drabik
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zastanawiasz się, którą kamerkę GoPro wybrać? Dzisiaj przedstawimy rekomendowany przez nas model

Nie od dzisiaj wiadomo, że kamerka GoPro to rzecz, którą powinien mieć w swoich zbiorach właściwie każdy. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem sportu, chcącym uwieczniać swoje osiągnięcia, zapalonym fotografem amatorem czy wiele podróżujesz, na pewno kamerka GoPro będzie dla Ciebie znakomitym rozwiązaniem.
aparat fotograficzny
Twórca artykułu: Nicolas Buffler
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dobrej jakości obiektywy do aparatu. Sprzęt fotograficzne warte rekomendacji

Obiektyw fotograficzny to część aparatu, która stanowi spójny system zawierający jedną bądź więcej soczewek i ma na celu skupianie obrazu na matrycy lub błonie światłoczułej. Obiektywy mogą być na stałe dołączone do korpusu aparatu albo być ich wymiennym elementem. Mają zazwyczaj w stabilizację obrazu oraz mechanizm doboru przysłony, dzięki czemu regulowana jest ilość światła wpuszczana do wnętrza aparatu, gdzie na błonie światłoczułej tudzież matrycy zostaje uwieczniony obraz.
obiektyw
Twórca artykułu: http://www.sxc.hu
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Polecany obiektyw, jakim będzie sigma a 18-35 f1.8 dc hsm.

Nie trzeba być profesjonalnym fotografem, aby robić cudowne fotografie. W obecnych czasach aparaty będą na tyle precyzyjne a także olśniewające, iż pozwalają na wideofilmowanie w bardzo wysokiej jakości. Wystarczy zakupićtylko odpowiedni sprzęt. W jaki sposób to uczynić? Patrząc na szeroki wachlarz, czasami, aż trudno zdecydować się na ten właściwy. Otóż kiedy chce się zakupić aparat trzeba wyznaczyć, które cechy musi posiadać.
fotografowanie
Twórca artykułu: Garry Knight
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Renomowane warsztaty fotograficzne - jakich rzeczy można się na nich nauczyć?

Dziś fotografia to dziedzina, jaka cieszy się ogromnie wielkim zainteresowaniem oraz wielką popularnością wśród wielu osób. Bez wątpliwości można stwierdzić, iż fotografia to prawdziwa sztuka, która wymaga nie tylko wiedzy oraz doświadczenia, lecz również dużego zaangażowania i fachowego sprzętu fotograficznego. Często osoby, które pragną zdobyć wiedzę na temat fotografii oraz związać się z tą dziedziną pod kątem zawodowym rejestrują się na warsztaty fotograficzne. Takie warsztaty oraz kursy fotograficzne niewątpliwie niosą za sobą nadzwyczaj wiele świetnych korzyści.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.