Kamera
gopro
Twórca artykułu: kent
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Rozpocznij swoją znajomość z fotografią! Zapoznaj się z potencjałem innowacyjnych kamer!

Fotografia przeobraża się w coraz częściej selekcjonowane zainteresowanie. Złapanie chwili fascynuje wciąż nowe jednostki. W jaki sposób rozpocząć swoją przygodę z fotografią?
kamery cctv

Rozważasz system monitoringu? Znajomość typów kamer ułatwi ci wybór

Coraz więcej ludzi myśli nad systemem monitoringu. Przede wszystkim w domach, gdy na pomoc sąsiadów nie ma co liczyć, ponieważ każdy jest zajęty własnym życiem. Dziś można znaleźć różnorodny wybór sprzętów do takich zastosowań, co ani trochę nie ułatwia decyzji.
rzut 3D
Twórca artykułu: LK&Projekt
Podpatrzone na: www.dom-jednorodzinny.pl

Jakiego rodzaju korzyści mogłyby wypływać z użycia kamer termowizyjnych w wersji FLIR?

Każdy rozumie, że najlepsza jakość musi czasem dużo kosztować. Nie inaczej ta sprawa prezentuje się w przypadku profesjonalnych kamer termowizyjnych, przy pomocy jakich można by na przykład wyszukiwać w ciemnościach przeróżne zaginione osoby lub przedmioty.
windsurfing
Twórca artykułu: sunriseOdyssey
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gopro hero 4 session zezwoli nam wykonać nieprawdopodobne zdjęcia

Gimbal do gopro możemy zamawiać u producenta. Czasami okazuje się być tak, że chcemy zamocować gdzieś naszą kamerkę, ale równocześnie pragniemy, żeby pokazywała ona obraz z różnorakich miejsc, aby nie rejestrowała wyłącznie tego samego miejsca, lecz się okręcała.
Ludzie oglądający film w kinie
Twórca artykułu: Strelka Institute for Media, Architecture and Design
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Sposób na kamerowanie w ekstremalnych warunkach

Ekstremalne sporty w ostatnim czasie zdobyły ogromną popularność, nie tylko dzięki możności doświadczenia przygody oraz poczuciu podniesienia adrenaliny

Wybieramy najlepszą kamerę dla siebie

Nie tylko entuzjaści uprawiania sportów ekstremalnych, ale także zwykli użytkownicy doceniają doskonałą jakość nagrywanego obrazu. Dzięki najlepszej, dostosowanej do wymagań, rewelacyjnej rozdzielczości rejestrowania możliwe jest rozkoszowanie się każdą chwilą, zarejestrowanej kamerą. Jeżeli chodzi o to, jakimi opcjami dysponuje kamera na rower, tak szczególnie rekomendowana dziś przez entuzjastów, przyznać należy niewiarygodny postęp i zadziwiającą jakość. Znakomita kamera na rynku sprawdza się, wiadomo, doskonale.
kamera
Twórca artykułu: Joe Kunzler
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Ostatnio niezwykle popularne okazało się rejestrowanie na kamerę praktycznie wszystkiego co nas otacza.

Jednak nie są to jednak takie zwykłe nagrania, takie jakie możemy spokojnie wykonać z naszego tabletu. Raczej należy tu jeszcze uwzględnić to, iż zwykle filmy dotyczą otoczenia w czasie robienia rozmaitych ekstremalnych aktywności. Tak więc mamy okazję by mówić o tradycyjnie nazywanych kamerkach dla aktywnych, które różnym osobom lubiącym czynny tryb funkcjonowania, towarzyszą dosłownie w każdej nietypowej okoliczności.
video sony
Twórca artykułu: Timothy Dowd
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Artykuły RTV w najlepszej cenie

Współcześnie artykuły, które jeszcze niedawno w naszym kraju były przeznaczone dla najbogatszych osób, dzisiaj są do dostania niemal dla wszystkich. Nie istotne czy chodzi o laptop, tablet czy może kamerę, w mieszkaniach wielu rodzin można odszukać tego typu produkty.
alarm
Twórca artykułu: Misanthropic One
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Parę koncepcji na to, w jaki sposób uniknąć kradzieży, kiedy wyjeżdżamy na wakacje

W pomieszczeniach naszego mieszkania gromadzimy wiele kosztownych skarbów: od złotej biżuterii zaczynając, a na sprzęcie radiowo-telewizyjnym kończąc. Nie zadziwia już nikogo fakt, że posiadacze bardzo często chcieliby powierzyć swoje mieszkanko sprawdzonemu sąsiadowi, który nie dość, że przypilnuje, aby nikt podejrzany nie kręcił się pod drzwiami, to jeszcze będzie nawoził kwiaty lub wyprowadzi jamnika na przedpołudniowy spacer. Jednakże w czasach zintensyfikowanego rozwoju mechatroniki coraz mniej mężczyzn musi liczyć na pomoc osób mieszkających za murem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.