Mieszkanie
usługi remontowe
Twórca artykułu: Valsts kanceleja/ State Chancellery
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak odpowiednio należy planować prace przy remoncie, gdzie szukać właściwych fachowców do tego.

Każde nawet najlepiej wykończone mieszkanie po pewnym okresie użytkowania może wymagać jakiś remontów i napraw. Dotyczyć to może różnych sprzętów i urządzeń, które zwyczajnie mogą się popsuć lub staną się po prostu stare i będzie trzeba dokonać ich wymiany. Niekiedy może też zajść potrzeba zwykłego odświeżenia pomieszczeń albo dokonania jakiś niewielkich przeróbek.
sprzątanie domu

Profesjonalne usługi sprzątania

Właściwie w każdej dziedzinie życia przydałby nam się profesjonalista, jakiemu możemy stuprocentowo zaufać. W firmach oraz mieszkaniach prywatnych obowiązkowe jest sprzątanie, natomiast w formie usługi zlecanej specjalistom jest o wiele łatwiejsze oraz wygodniejsze.
grafitowa sofa
Twórca artykułu: Rebecca Siegel
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wykwintne oraz użyteczne meble w aranżacji wnętrz

Urządzając swoje mieszkanie bez wątpliwości przede wszystkim zwracamy uwagę na to, by nabyte przez nas meble były praktyczne, funkcjonalne a także markowe i eleganckie. Każdy z nas pewnie chce ażeby jego mieszkanie wyglądało faktycznie schludnie, ładnie i gustownie, chociaż nie możemy zapomnieć o tym, że meble jakie kupujemy muszą być wykonane prawidłowo i odpornie, gdyż funkcja praktyczna także ma ogromnie ważne znaczenie.
dom
Twórca artykułu: Montgomery County Planning Commission
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób samemu dokonać wyceny nieruchomości? Na jakie rzeczy trzeba zwracać uwagę?

Dostajemy dom w spadku po rodzinie w Warszawie, niby czysto hipotetyczna sytuacja, ale jednak dużo ludzi doświadcza czegoś takiego. Najpierw jest radość. Cieszymy się z tego stanu rzeczy, natomiast najczęściej po jakimś czasie chcemy sprzedać taki dom. Wtedy właśnie zastanawiamy się ile tak naprawdę może kosztować to mieszkanie. Jak dokonać wyceny tego lokum? Oczywiście możemy zwrócić się do profesjonalistów z prośbą o wycenę, jednak to na pewno nie jest darmowa usługa. Dlaczego nie spróbować samemu oszacować ceny domu.
kuchnia z jadalnią
Twórca artykułu: Future PR
Podpatrzone na: Future PR

Czy obejrzeliśmy nowe mieszkania?

Musimy się namyślić jakie mieszkanie chcemy mieć. Musimy wiedzieć, że propozycje nieruchomości mogą się znacznie między sobą różnić, a co za tym idzie, musimy się dokładnie zastanowić, co chcemy uzyskać i która z nich ma szansę się okazać tą najlepszą dla nas.
aranżacja wnętrz
Twórca artykułu: Mebel RUST
Podpatrzone na: Mebel RUST

Aranżacja wnętrz - nader popularny kierunek wśród żaków wielu polskich miast

Znudziło Ci się Twe mieszkanie? Chcesz przeprowadzić remont, ale nie wiesz od czego zacząć? Spokojnie, służymy pomocą.
Wycena majątku
Twórca artykułu: dhub limited
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czas na zmiany powiązane z twoją posiadłością? Poproś o radę eksperta, zanim pochopnie podejmiesz decyzję.

Żyjesz już we własnym mieszkaniu od parunastu lat. Prawdopodobnie chciałbyś dokonać jakichś zmian w swoim życiu, istnieje możliwość, że chciałbyś być bardziej mobilny lub zwyczajnie wyjechać do innego miejsca. Zastanawiasz się jednak co uczynić ze swoim mieszkaniem. Masz dwa rozwiązania: wynajem albo sprzedaż.
budowa nowego mieszkania
Twórca artykułu: Elliott Brown
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Targowanie stawki z deweloperem - o czym powinno się pamiętać

Kupując jakąś nieruchomość od dewelopera, powinno się pamiętać o ewentualności negocjacji ceny, bez względu na to czy jest to rezydencja, własne M czy też może lokal służbowy. Większość deweloperów spodziewa się, iż Interesant będzie chciał negocjować cenę.
przeprowadzka
Twórca artykułu: Carly Lesser & Art Drauglis
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Na jakie sprawy zwrócić swoją uwagę podczas wyboru firmy, która będzie się zajmowała przeprowadzką.

Zamiana mieszkania najczęściej będzie się wiązać z koniecznością przewiezienia całego wyposażenia. Jeśli jest to kilka ulic dalej i ma się własny samochód, to można to robić przewożąc po trochu wszystko co potrzeba. Jednak takie rozwiązanie jest nieco kłopotliwe, bardzo czasochłonne, a jeśli przeprowadzka jest do innej miejscowości, to wręcz nieekonomiczne. Zdecydowanie lepiej będzie zatrudnić wtedy doświadczoną firmę, która załatwi wszystko podczas jednego dnia.
wywóz odpadów zielonych poznań
Twórca artykułu: Simone Richter
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czas zadbać o oblicze Matki Ziemi i położyć kres dzikim składowiskom śmieci

Śmiecie - choć zabrzmi to dosyć paradoksalnie - towarzyszyły nam niemal od zawsze, ale dopiero niedawno urosły do rangi palącego problemu. Uprzemysłowione społeczeństwa produkują ich bowiem coraz więcej, zaszpecając oblicze Matki Ziemi.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.