Jak rośnie aktualnie rynek telefonów komórkowych i smartfonów, jakie trendy na nim panują.

Rynek smartfonów wyposażonych w ekrany dotykowe rośnie niesamowicie szybko. Przez rok na całym świecie są sprzedawane setki milionów tego typu urządzeń, a co parę miesięcy ukazują się coraz to nowe odsłony najpopularniejszych serii.


pieniądze
Twórca artykułu: Rikard Fröberg
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Inne artykuły

Zakupo wysokiej jakości monitora – jak wybrać dobrze?

Głośniki Creative Inspire T6300
Twórca artykułu: Creative
Podpatrzone na: Creative
Technologia rośnie w tak wielkim tempie, że całkowicie zdominowała naszą codzienną – jest obecna w niemal każdym momencie. Nieistotne co chcemy zrobić – czy uczyć się, czy grać – technologia z pewnością wyciągnie do nas pomocną dłoń.


Każda nowa premiera budzi wiele emocji, a największe chyba dotyczą firmy Apple. W części krajów smartfony z bardzo charakterystycznym ugryzionym jabłkiem mają ogromną popularność, a ludzie potrafią stać nawet po parę dni w kolejce, żeby jako pierwsi kupić nowiutki iphone 8 - Zresztą smarftony Apple budziły emocje już od pierwszych modeli. Dokładnie to samo działo się w roku 2008, gdy ukazał się iphone3, ale też w latach późniejszych, gdy na rynku pojawiły się kolejne modele. Przy innych firmach jest podobnie, na przykład seria Galaxy Samsunga także błyskawicznie znika ze sklepów jak tylko się tam pojawi.


Lecz na tak ogromnym rynku zainteresowanych zarobieniem będzie dużo więcej.

Warty polecenia post? Jeżeli tak myślisz, sprawdź dodatkowe artykuły na rozważany temat - bez grymaszenia kliknij tu, więcej zobaczysz w linku.

Niektórzy producenci będą więc konkurować nie tylko wielkością ekranu i ilością pamięci, lecz również nietypowymi funkcjonalnościami. Na przykład kazam tv 4.5 w pierwszej chwili będzie wyglądał jak zwykły, dobrze wyposażony smartfon oparty na Androdzie (zerknij tu). Lecz tym, co będzie go wyróżniać pośród innych to tuner DVB-T, który umożliwia oglądanie telewizji.


Tak ogromna popularność smartfonów i fakt, że zmienia się je coraz częściej, ma także wpływ na rynek akcesoriów, jaki rośnie w dynamicznym tempie. Klienci przede wszystkim kupują ładowarki, słuchawki i kable, a także różnego rodzaju obudowy i etui, przykładowo takie jak iphone bumper.
20-06-03 07:40
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.