Jakie może być interesujące zastosowanie dronów? W jakich rzeczach dron pomogą na co dzień?

Dron już na stałe zagościł w użyciu, zarówno wśród amatorów jak i zawodowców. Używa się go do wielu rzeczy i wciąż znajduje coraz to nowe zastosowania. To sprzęt, jaki zmienił podejście do całej masy rzeczy.


Filmowanie z lotu ptaka - nie jest czymś nowym.


panna młoda
Twórca artykułu: Faylyne
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Dzięki dronowi możemy robić zdjęcia świetnej jakości sprzętem i nagrywać filmy z najróżniejszych imprez sportowych, koncertów czy innego typu uroczystości. Już częściej na weselach zdarza się, że pamiątki pod postacią zdjęć czy filmów wykonywane są właśnie za pomocą drona latającego nad głowami zaproszonych osób. Powstają w ten sposób oryginalne ujęcia. Coraz większa ilość firm trudni się tego typu usługami, dlatego jest w czym przebierać.


filmowanie dronem z lotu ptaka
Twórca artykułu: Christopher Michel
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Inne artykuły

Czym tak w ogóle jest RFID, czyżby kolejnym technicznym zbytkiem?

karty rfid
Odpowiedź brzmi - RFID jest po, to by chronić konsumenta, to jest każdego człowieka żyjącego na ziemi i mającego m.in. z różnego rodzaju kart kredytowych. Karty rfid to karty, które mają chip, który ma sprawić, że następuje płacenie za pomocą sygnału radiowego, rfid ten posiadają też karty, które są niezbędne w transporcie publicznym, czy nawet najnowsze legitymacje studenckie.


Interesującym zastosowaniem są ortofotomapy z drona.

Pragniesz przeczytać inne podobne praktyczne wskazówki? Jeżeli tak, to zobacz tutaj rehabilitacje, a z pewnością nie odczujesz rozczarowania.

To taka mapa fotograficzna
z wykorzystaniem fotografii, jakie poddane są specjalnemu rodzajowi obróbki. Więcej na takiej mapie widać, niż na standardowej mapie satelitarnej. Dobrze jest wymienić jeszcze inne zastosowanie drona. Może posłużyć do monitorowania dróg w mieście i śledzenia piratów drogowych, jacy łamią przepisy.

Te informacje wciągnęły Cię kompletnie? Jeżeli tak jest, to przeczytaj więcej tutaj (https://www.adwokat-wroclaw.com.pl/artykuly) danych na pozostałych stronach - odnajdziesz je, klikając w link znajdujący się poniżej.

To na pewno całkiem pożyteczny pomysł na użycie takiego niewielkiego urządzenia. Gdy mowa o śledzeniu to zastąpiłby on świetnie niejeden system monitoringu. Szczególnie kiedy mowa o dużej przestrzeni czy przykładowo magazynach. Tego typu urządzenie dostanie się w wiele miejsc i skutecznie wyśledzi złodziei. Warto wspomnieć również o pomyśle monitorowania plaży w czasie wakacji.


Wiadomo, że ratownik nie ma takiego zasięgu wzroku, by móc dostrzec dobrze co dzieje się zarówno w wodzie jak i na piasku. Z tej przyczyny takie urządzenie jest z pewnością dobrym pomysłem.
21-01-28 13:49
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.