Kłopotliwe rozmowy kochających się ludzi

Każdy chce miłości i bliskości, są to jedne z największych potrzeb ludzkich, i to bez względu na wiek. W przypadku dzieci nie budzi to żadnych kontrowersji. Troszkę inaczej jest w przypadku dorosłych. Tutaj temat bliskości i miłości ociera się o tabu. Ogromnie duże znaczenie ma tu płeć osoby, o wiele łatwiej jest bowiem kobietom wyrażać własne emocje niż ich partnerom. Ci - z racji swego wychowania - nie nawykli do oznajmiania swoich uczuć, co czasami prowadzi do konfliktów.
amazinggirl.pl
Twórca artykułu: pasiv/agresiv
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Dlatego w związku zawsze warto rozmawiać, szczególnie o uczuciach. Trzeba powiedzieć iż najprawdopodobniej nie będą to łatwe rozmowy, jednak niezbędne dla dobra związku. Niezwykle ważne jest by tego rodzaju rozmowy prowadzić w sytuacji, kiedy obie strony są zrelaksowane i mają na taką rozmowę odpowiednią ilość czasu.

Podobnie istotne, a nawet jeszcze ważniejsze będzie to w kwestii spraw intymnych. Rzecz jasna każdy ma swe upodobania w sprawach erotycznych. Kiedyś ktoś mądry stwierdził, iż wszystko jest możliwe pod warunkiem że obydwie strony wyrażą na jakieś propozycje zgodę. Musi to być zgoda jasna i nie budząca żadnych wątpliwości. Zatem nie ma niczego złego w używaniu tak dyskusyjnych przedmiotów jak przykładowo pejcz - jeśli obydwie strony tego pragną (tutaj przykłady dla zainteresowanych: amazinggirl.pl/erotyka/akcesoria-i-gadz/pejcze-i-baty.html). Rzecz jasna należy zastrzec, iż ewentualne cofniecie zgody powinno być bezwzględnie przestrzegane.


Inne artykuły

Telebim Sanok wykorzystuje w różnych lokalizacjach

Ekrany reklamowe nocą
Twórca artykułu: http://www.freeimages.com
Podpatrzone na: http://www.freeimages.com
Nowoczesne technologie mają szansę się przydać w reklamie

Musimy wydawać sobie sprawę z tego, że świat się zmienia, oferowane są przeróżnego typu urządzenia, a co się z tym wiąże, sporo z nich mamy szansę wykorzystać podczas wyświetlania reklam. Starczy jedynie, że będziemy mieli świadomość, w jaki sposób je zastosować, tak aby mogły nam przynosić najwięcej pożytku.

Żeby zgoda na jakieś postępowania seksualne była świadoma, konieczna jest wcześniejsza otwarta i spokojna rozmowa, bez używania prób nacisku, a już na pewno niedopuszczalny jest szantaż uczuciowy. Niestety, rozmowa o potrzebach cielesnych jest jedną z najbardziej kłopotliwych dla obydwu stron. Strona wychodząca z niepowszednią ideą może spodziewać się odrzucenia z powodu swych preferencji, natomiast druga strona może czuć się traktowana w sposób przedmiotowy, co nigdy nie jest miłym uczuciem. Wynika stąd, że zanim rozpoczniemy rozmawiać na tak delikatne tematy, musimy odpowiednio przemyśleć nie tylko swoje argumenty, ale przede wszystkim metodę ich przekazania (nawet jeżeli tematem do rozmowy ma być tak niewinny przedmiot jak dajmy na to pas do pończoch).
19-10-14 17:52
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.