Kłopotliwe rozmowy kochających się ludzi

Każdy chce miłości i bliskości, są to jedne z największych potrzeb ludzkich, i to bez względu na wiek. W przypadku dzieci nie budzi to żadnych kontrowersji. Troszkę inaczej jest w przypadku dorosłych. Tutaj temat bliskości i miłości ociera się o tabu. Ogromnie duże znaczenie ma tu płeć osoby, o wiele łatwiej jest bowiem kobietom wyrażać własne emocje niż ich partnerom. Ci - z racji swego wychowania - nie nawykli do oznajmiania swoich uczuć, co czasami prowadzi do konfliktów.
amazinggirl.pl
Twórca artykułu: pasiv/agresiv
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Dlatego w związku zawsze warto rozmawiać, szczególnie o uczuciach. Trzeba powiedzieć iż najprawdopodobniej nie będą to łatwe rozmowy, jednak niezbędne dla dobra związku. Niezwykle ważne jest by tego rodzaju rozmowy prowadzić w sytuacji, kiedy obie strony są zrelaksowane i mają na taką rozmowę odpowiednią ilość czasu.

Inne artykuły

Imponujący wybór kolumn i głośników – gdzie można je znaleźć

głośniki
Podpatrzone na: pixabay
Marki oferujące urządzenia oraz dodatki technologiczne prześcigają się w zadziwianiu swoich odbiorców. Dopracowany świetnie asortyment jest wówczas polecany przez konsumentów w rozmaitych branżach, natomiast mowa tu przede wszystkim o nagłośnieniu. Niesamowicie cenione kolumny i glosniki klipsch wypierają powoli rozwiązania innych producentów. Czym niezwykłym zwracają uwagę tak znacznego grona konsumentów? Konsumenci w pierwszej kolejności poszukują czegoś, co zadowoli ich pod każdym z możliwych względów. Od lat w czołówce można wskazać kolumny i glosniki jbl.


Podobnie istotne, a nawet jeszcze ważniejsze będzie to w kwestii spraw intymnych. Rzecz jasna każdy ma swe upodobania w sprawach erotycznych.

To ważne opracowanie (https://dominikkania.pl/sklep/) odnosi się do publikowanej tutaj kwestii, zatem jeżeli jest ona godna Twej uwagi, to wejdź na ten odnośnik!

Kiedyś ktoś mądry stwierdził, iż wszystko jest możliwe pod warunkiem że obydwie strony wyrażą na jakieś propozycje zgodę. Musi to być zgoda jasna i nie budząca żadnych wątpliwości.

Interesujący tekst? Jeśli tak uważasz, kliknij bez ociągania ten odnośnik, gdyż w witrynie, którą tu odnajdziesz, także jest coś wartościowego.

Zatem nie ma niczego złego w używaniu tak dyskusyjnych przedmiotów jak przykładowo pejcz - jeśli obydwie strony tego pragną (tutaj przykłady dla zainteresowanych: amazinggirl.pl/erotyka/akcesoria-i-gadz/pejcze-i-baty.html). Rzecz jasna należy zastrzec, iż ewentualne cofniecie zgody powinno być bezwzględnie przestrzegane.

Żeby zgoda na jakieś postępowania seksualne była świadoma, konieczna jest wcześniejsza otwarta i spokojna rozmowa, bez używania prób nacisku, a już na pewno niedopuszczalny jest szantaż uczuciowy. Niestety, rozmowa o potrzebach cielesnych jest jedną z najbardziej kłopotliwych dla obydwu stron. Strona wychodząca z niepowszednią ideą może spodziewać się odrzucenia z powodu swych preferencji, natomiast druga strona może czuć się traktowana w sposób przedmiotowy, co nigdy nie jest miłym uczuciem. Wynika stąd, że zanim rozpoczniemy rozmawiać na tak delikatne tematy, musimy odpowiednio przemyśleć nie tylko swoje argumenty, ale przede wszystkim metodę ich przekazania (nawet jeżeli tematem do rozmowy ma być tak niewinny przedmiot jak dajmy na to pas do pończoch).
21-11-07 07:38
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.