Krótka charakterystyka najbardziej popularnych laptopów od Lenovo, wykorzystywanych przez prywatne osoby oraz biznes.

Jednym z najbardziej cenionych producentów notebooków na świecie jest Lenovo. Urządzenia tej firmy charakteryzują się wysokim poziomem wydajności, dobrymi parametrami i wybierane bardzo chętnie zarówno przez prywatne osoby jak również biznes.
Akcesoria do notebooków
Twórca artykułu: Philips Polska
Podpatrzone na: Philips Polska


Na przykład obecnie dużym zainteresowaniem cieszy się laptop laptopy 9 cali lenovo t420s, jaki cechuje się nie tylko nowoczesnym wzornictwem, ale też bardzo mocnymi podzespołami. Jego matryca ma 14 cali, w zależności od konfiguracji są między dostępne będą dyski SSD, a wszystko jest zamknięte w smukłej obudowie. Jeżeli ktoś będzie potrzebował laptopa do zadań specjalnych, który da sobie radę z pyłem, kurzem i wodą, to można mu polecićmodel lenovo t430. Będzie on spełniał najbardziej rygorystyczne wojskowe normy jeżeli chodzi o parametry, dzięki czemu doskonale sobie poradzi w najtrudniejszych warunkach.


Projektor Sony VPL-HW20
Twórca artykułu: Sony
Podpatrzone na: Sony


Dużą popularnością wśród kupujących cieszą się także urządzenia z serii lenovo t500- najlepsza lenovo t500. Ta grupa jest przeznaczona dla biznesu, więc i swoje parametry ma skierowane pod ten segment rynku. Matowy ekran, wydajne podzespoły i bardzo dobra jakość wykończenia to standard, jakiego się oczekuje w tego typu urządzeniach, i opisywany model je jak najbardziej spełnia. Do tego posiada długi czas pracowania na akumulatorze, co z pewnością zadowoli osoby często korzystające z urządzenia poza domem.
Jeszcze nowszym przedstawicielem tej rodziny jest lenovo t510. W porównaniu z poprzednikiem wykorzystano w nim monitor o innych proporcjach, zwiększając jednocześnie dość znacznie jego rozdzielczość.
19-12-06 07:29
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.