Kulturystyka w teorii i praktyce – zobacz, jakich błędów unikać

Kiedy okres zimowy przemija i rozpoczynają się pierwsze wiosenne dni, wiele osób budzi się z zimowego letargu i uznaje, iż należy zadbać o swój wygląd, żeby latem atrakcyjnie prezentować się na plaży. Takie podejście nie jest obce ani kobietom, ani mężczyznom, a na siłowni najczęściej popełniamy wszyscy identyczne błędy.

Najczęstszymi błędami na siłowni są te, które być może nie wynikają z naszego braku wiedzy, lecz raczej z niecierpliwości i chęci prędkiego otrzymania satysfakcjonujących efektów. Dlatego warto czytać . Prawda jest taka, iż nie da się zbudować doskonałej, umięśnionej sylwetki w ciągu zaledwie kilku tygodni.strona www felgi aluminiowe 16 felgi aluminiowe 16Aby proporcja masy mięśniowej do ciężaru ciała była odpowiednia, konieczne są długie miesiące regularnych treningów oraz mądra dieta. Zwykle decydujemy się na trening kulturystyczny, bez dobrego przygotowania teoretycznego. Z tego powodu wydaje nam się, iż głodówka oraz nadmierny wysiłek każdego dnia, dadzą efekty, na które czekamy.

ćwiczenia na przyrządach na siłowni
Twórca artykułu: JBLM MWR
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Osoby smukłe muszą w pierwszej kolejności zadbać o trening zwiększający masę, a dopiero kolejnym etapem będzie rzeźbienie mięśni, natomiast jeżeli czyimś problemem jest otyłość, to na nic zdadzą się spalacze tłuszczu, jeżeli nie połączymy ich ze zmianą nawyków żywieniowych. Konieczna jest bowiem systematyczna aktywność fizyczna. Wcześniej przeczytaj tekst o spalaczach tłuszczu


Inne artykuły

Wagi - ich najistotniejsze rodzaje i ogólnikowe zastosowanie

programista w pracy
Twórca artykułu: Sylvain Kalache
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Czym konkretnie jest waga każdy wie - jest to urządzenie, którego to zadaniem jest zmierzenie ciężaru jakiegoś konkretnego obiektu bądź obiektów. W zależności od zastosowania wagi, możemy w rzeczywistości zważyć dosłownie wszystko, co jedynie zważyć się w ogóle da.

Najczęściej błędny wynikają z braku wiedzy, czasem jednak błędy na siłowni są rezultatem naszego niewłaściwego przekonania, iż wiemy wszystko najlepiej. Trening kulturystyczny spisany z internetu nigdy nie będzie dla nas optymalny, gdyż każdy człowiek ma odmienną sylwetkę, inne możliwości fizyczne, odmienną kondycję i inny styl życia.

Spójrz - przygotowaliśmy wyjątkowo dla Ciebie kolejne hiperłącze (http://www.sklep.sport-max.pl/pol_m_Suplementy-i-odzywki_Reduktory-tluszczu-2249.html). Tam wyszukasz dużo rzetelnych informacji na zaprezentowany tu temat.

Jedyna zasada, która łączy wszystkich przyszłych i obecnych kulturystów to to, iż zbilansowana dieta jest przepustką do sukcesu. Nawet doskonały, najbardziej angażujący trening nic nie da, jeżeli odżywiamy się całkowicie przypadkowo. Czasami wydaje nam się, że suplementy dla sportowców załatwią sprawę, jednak spalacze tłuszczu, albo odżywki dla kulturystów są przeznaczone dla doświadczonych zawodników. Przez pierwsze miesiące treningów suplementacja jest całkowicie niepotrzebna.
20-11-25 12:58
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.