Kulturystyka w teorii i praktyce – zobacz, jakich błędów unikać

Kiedy okres zimowy przemija i rozpoczynają się pierwsze wiosenne dni, wiele osób budzi się z zimowego letargu i uznaje, iż należy zadbać o swój wygląd, żeby latem atrakcyjnie prezentować się na plaży. Takie podejście nie jest obce ani kobietom, ani mężczyznom, a na siłowni najczęściej popełniamy wszyscy identyczne błędy.

Najczęstszymi błędami na siłowni są te, które być może nie wynikają z naszego braku wiedzy, lecz raczej z niecierpliwości i chęci prędkiego otrzymania satysfakcjonujących efektów. Dlatego warto czytać . Prawda jest taka, iż nie da się zbudować doskonałej, umięśnionej sylwetki w ciągu zaledwie kilku tygodni.strona www felgi aluminiowe 16 felgi aluminiowe 16Aby proporcja masy mięśniowej do ciężaru ciała była odpowiednia, konieczne są długie miesiące regularnych treningów oraz mądra dieta. Zwykle decydujemy się na trening kulturystyczny, bez dobrego przygotowania teoretycznego. Z tego powodu wydaje nam się, iż głodówka oraz nadmierny wysiłek każdego dnia, dadzą efekty, na które czekamy.

ćwiczenia na przyrządach na siłowni
Twórca artykułu: JBLM MWR
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Osoby smukłe muszą w pierwszej kolejności zadbać o trening zwiększający masę, a dopiero kolejnym etapem będzie rzeźbienie mięśni, natomiast jeżeli czyimś problemem jest otyłość, to na nic zdadzą się spalacze tłuszczu, jeżeli nie połączymy ich ze zmianą nawyków żywieniowych. Konieczna jest bowiem systematyczna aktywność fizyczna. Wcześniej przeczytaj tekst o spalaczach tłuszczu


Inne artykuły

Skuteczność treningów, cudowna sylwetka - rowery stacjonarne sklepu Kettler są do tego stworzone.

rower stacjonarny
Podpatrzone na: http://www.sport-shop.pl/
Super forma, świetna sylwetka to marzenie każdej pani jak i każdego mężczyzny. Rozpoczynamy zażywać ruchu,szukamy alternatywnych sposobów poprzez pójście na dietę. Jednak prostym oraz najłatwiejszym rozwiązaniem jest pójście na siłownię. Możemy zapisać się na indywidualny tok bądź ćwiczyć w grupie. Dzięki temu mamy możliwość poznania dużo ludzi. Kompletujemy taki zestaw ćwiczeń, żeby był dla nas odpowiedni i na początek łatwy. A do takiego typu treningu jest jazda na rowerze.

Najczęściej błędny wynikają z braku wiedzy, czasem jednak błędy na siłowni są rezultatem naszego niewłaściwego przekonania, iż wiemy wszystko najlepiej. Trening kulturystyczny spisany z internetu nigdy nie będzie dla nas optymalny, gdyż każdy człowiek ma odmienną sylwetkę, inne możliwości fizyczne, odmienną kondycję i inny styl życia. Jedyna zasada, która łączy wszystkich przyszłych i obecnych kulturystów to to, iż zbilansowana dieta jest przepustką do sukcesu. Nawet doskonały, najbardziej angażujący trening nic nie da, jeżeli odżywiamy się całkowicie przypadkowo. Czasami wydaje nam się, że suplementy dla sportowców załatwią sprawę, jednak spalacze tłuszczu, albo odżywki dla kulturystów są przeznaczone dla doświadczonych zawodników. Przez pierwsze miesiące treningów suplementacja jest całkowicie niepotrzebna.
22-04-02 07:14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.