Metody na zagospodarowanie miejsc w halach

W wielu firmach i halach niezwykle ważna jest kwestia zagospodarowania miejsca, którego bardzo często nie ma w większości hal towarowych. W związku z tym wiele grup i przedsiębiorstw decyduje się na nowoczesne metody, pomagające w odnalezieniu jak największej ilości wolnego miejsca.


Wspomnianym udogodnieniem są antresole magazynowe – stworzone z ocynkowanych blach cienkościennych, dzięki którym są bardzo trwałe oraz jednocześnie zapewniają wysoką jakość.
zniszczone dokumenty
Twórca artykułu: Clarence Risher
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


wygrodzenia siatkowe
Twórca artykułu: Maegan Tintari
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Antresole to wytrzymała kondygnacja pozwalająca na wykorzystanie jak największej ilości miejsca. Są produkowane zgodnie z wszelakimi normami polskimi oraz europejskimi – posiadają między innymi podłogę, schody, barierki i słupy, dzięki którym konstrukcja jest w pełni bezpieczna. Antresole magazynowe (nożycowe przenośniki) można także w odpowiedni sposób rozbudować. Ciekawym udogodnieniem są również przenośniki nożycowe, które służą do przetransportowania ładunków o znacznych gabarytach. W razie potrzeby istnieje również możliwość zmiany ich długości.

Po przeanalizowaniu tego materiału, odkryj także (https://aureus.pl/blog/samochod-poleasingowy-zakup-a-kwestie-prawne/) pozostałe wiadomości na prezentowany temat, które okażą się równie absorbujące.

Przenośniki z reguły posiadają też uchwyty dodatkowe, zabezpieczające towar. Dzięki nim, można bez większych kłopotów załadować i rozładować towar, a nawet lepiej zagospodarować wolną przestrzeń w trakcie transportu.


koń
Twórca artykułu: Timur Schmidt
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Dobrze też swoją rolą spełnią popularne wygrodzenia siatkowe, (siatkowe wygrodzenie) dzięki którym w magazynach oraz halach można z łatwością odgrodzić niektóre obszary od siebie, a także skutecznie zorganizować pracę w firmach.
Ich najważniejszą rolą jest między innymi zabezpieczenie regałów i odgrodzenia strefy niebezpiecznej. Wygrodzenia siatkowe dobrze chronią też teren przed osobami nieupoważnionymi do przebywania na danym terenie.
20-10-04 08:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.