Nabądź dobrą kartę graficzną marki GeForce

W dzisiejszych realiach, praktycznie każdy obywatel w Polsce ma komputer w swoim mieszkaniu. Nic w tym dziwnego, w końcu kraj nasz jest coraz majętniejszy, a usługi tego rodzaju są coraz tańsze.


laser
Twórca artykułu: Marco Hamersma
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Czasy, gdy laptop w domu był dowodem bogactwa, odeszły do lamusa. Lecz nawet jeżeli posiadamy solidny sprzęt, od czasu do czasu należy go nieco ulepszyć, nabywając odpowiednie zamienniki.


geforce fx 5500


Jeśli twój komputer posiada znakomitą pamięć RAM, jednak gorszą kartę graficzną, należy zakupić produkt GeForce fx 5500. Jest to najnowszej generacji karta, przerastająca nawet GeForce gt 210. Zaprojektowana jest specjalnie do testowania gry wideo, każda, nawet najświeższa, będzie na niej prezentować się fenomenalnie. Jeśli potrzebujesz wymienić kartę, bowiem bawisz się grafiką, spróbuj GeForce 980, najnowszy typ karty specjalnie dla artystów, lepszy niż GeForce 940m.

Ta porządna witryna (https://newhse.pl/kultura-bezpieczenstwa-ohs/), zawiera zbliżone dane na opisywany wątek, zatem nie czekaj, a poznaj szczegółowo wiadomości na to zagadnienie.

Dzięki
temu gadżetowi będziesz w stanie tworzyć olśniewające grafiki - .


2.0 Speaker Set USB
Twórca artykułu: Sweex
Podpatrzone na: Sweex


Jednak gdzie najlepiej nabyć kartę? Skoro GeForce fx 5500 jest bardzo świeżym produktem, można go dostać jedynie w autorskim sklepie. To samo tyczy się GeForce 980. Będą to świeże dystrybucje, dlatego też powinniśmy się spodziewać całkiem wysokich cen za nie. Lecz jakość jaką za to dostaniemy, warta jest każdych środków. Jeśli jednak zadowoli nas karta GeForce gt 210, możemy spokojnie znaleźć używaną na licytacji internetowej. Tak samo jak GeForce 940m. Karty te liczą już parę lat, jednak nadal są stabilne, dlatego warto je nabyć, jeżeli nie mamy za bardzo wygórowanych wymagań.


Jeżeli chcesz aby twój komputer działał ci dużo lat, warto raz na jakiś czas wymienić w nim kartę graficzną.


Inne artykuły

Smartfon w zasięgu ręki, czyli niedrogie modele dla każdego

Mikrokomputer
Twórca artykułu: Kingston Technology
Podpatrzone na: Kingston Technology
Smartfony zdominowały cały światowy rynek. W wyniku tego ceny na smartfony z roku na rok maleją do tego stopnia, że już prawie wszyscy mogą sobie na niego pozwolić.


Rozwój technologii w dwudziestym pierwszym wieku przyczynił się do tego, że weszliśmy w tzw. epokę smart.


Dzięki temu będziemy mogli cieszyć się nawet na starszym PC, z nowych gier a także programów graficznych. Najnowsze modele można znaleźć w sklepach firmowych GeForce. Lecz tańsze, używane, spokojnie znajdziemy na aukcji internetowej -
22-12-15 07:50
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.