Kup pendrive reklamowy dla swojej korporacji

Obecnie, cały zamieszkany przez nas świat jest skomputeryzowany. Większość naszej pracy wykonujemy internetowo, korzystamy z komórek z aplikacjami, w klinice posiadamy swoją wirtualną kartę pacjenta, nawet oceny potomstwa w szkole widzimy online.


Nic w takim razie zaskakującego w tym, że także firmy prywatne korzystają z takich rozwiązań. Warto jest zainwestować w niekonwencjonalne formy reklamy.


Inne artykuły

Smartfon w zasięgu ręki, czyli niedrogie modele dla każdego

Mikrokomputer
Twórca artykułu: Kingston Technology
Podpatrzone na: Kingston Technology
Smartfony zdominowały cały światowy rynek. W wyniku tego ceny na smartfony z roku na rok maleją do tego stopnia, że już prawie wszyscy mogą sobie na niego pozwolić.


Rozwój technologii w dwudziestym pierwszym wieku przyczynił się do tego, że weszliśmy w tzw. epokę smart.


Jeżeli pracujesz w branży, w której sprzedajesz swoje produkty, na pewno pomocna będzie wideo broszura. Będzie to na przykład kompleksowa twoja oferta, zobrazowana w formie prezentacji. Tego typu broszura, będzie instalowana na odpowiednie USB reklamowe, mieszczące logo twojej firmy. Można wybrać konkretny kształt, w jakim chcemy aby był nasz pendrive reklamowy cena poszczególnych modeli może się znacznie różnić. Jeśli niezbędna jest nam wideo broszura w ilości kilkuset egzemplarzy, wtenczas warto wybrać najtańsze USB reklamowe.


palenie
Twórca artykułu: taylor dahlin
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Lecz gdzie można kupić gadżety tego rodzaju? W internecie znajduje się wiele firm, które specjalizują się w wytwarzaniu urządzeń tego typu. Na początku decydujesz, jaki kształt ma mieć twój Pendrive reklamowy cena konkretnych będzie różna. Po czym przesyłasz do nich logo swojej firmy, albo jakikolwiek inny obrazek, który ma być zilustrowany na zewnątrz twojego urządzenia. Ostatnio największą popularnością cieszą się USB w kształcie kartki, o grubości zaledwie kilku milimetrów. Po opłaceniu produktu, w przeciągu paru dni roboczych otrzymasz USB, na którym będziesz mógł wgrać dowolne dane.


Jeżeli chcesz mocno zaskoczyć przyszłego klienta, w momencie przedstawiania oferty, nie zarzucaj go toną makulatury, wręcz mu po prostu USB reklamowe, na którym znajdować się będzie wideo urządzenia do wideokonferencji broszura z prezentacją twojej firmy. Tego rodzaju narzędzia można zamówić na odpowiednich stronach w internecie, wystarczy wybrać kształt i przesłać logo.
22-08-01 07:23
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.