Najlepsze miejsce dla fanów fotografii i nie tylko.

K-consult Sp. Z o.o. to firma działająca na rynku od 1998r. Obecnie działa na wielu płaszczyznach. Oprócz konsultingu w dziedzinie akcesoriów fotograficznych, audio-video, IT i multimedialnych, działalność obejmuje import i dystrybucję owego sprzętu.
Fotograf z aparatem
Twórca artykułu: Elvert Barnes
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
W 2007r. Przedsiębiorstwo poszerzyło swoją działalność w zakresie tworzenia ofert, a także ekspozycji i doborze produktów. Jeżeli chcesz wiedzieć jak efektywnie zagospodarować powierzchnię sklepową, K-consult jest w stanie udzielić odpowiednich wskazówek.

Dziś przedsiębiorstwo jest wyłącznym importerem znanych marek fotograficznych, audio (Systemy Soundaround pod zabudowe) video, IT i multimedialnych. spośród popularnych i najczęściej poszukiwanych marek należy wymienić: Case Logic, Samsung, Sigma, Lexar, Hähnel , OmniMount, Bandridge / Profigold, Ruwido.

Amatorzy - fotografowie
Twórca artykułu: Stephen Wolfe
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Przykład ofert: sigma 70-300

Inne artykuły

Znakomitej jakości kosmetyki naturalne

płyn do demakijażu dax perfecta
Twórca artykułu: R@punseLL
Najwyższa jakość oraz rewelacyjne ceny, które zaproponować może już teraz ceniony przez wielu na rynku sklep z kosmetykami, to inwestycja, która opłaca się nie tylko pod względem finansowym. Atestowane kosmetyki, jakie zaliczane są do najlepszych spośród proponowanych przez wypróbowane firmy, to produkt, który przyda się zawsze oraz każdemu.


Firma zdecydowanie dąży do najlepszej pozycji na rynku w dziedzinie dostawców kompleksowych. Efektywność dążenia potwierdzają liczne nagrody, z którymi można się zapoznać na stronie internetowej firmy Jedno z wyróżnień dotyczy nowatorstwa usługi, polegającej na internetowej wypożyczalni obiektywów. W 2006r. K-consult został nagrodzony za najlepsze notowania w dystrybucji aparatów cyfrowych w Polsce.

Nagroda najlepszego dystrybutora w Polsce była jedynie zwieńczeniem sukcesu wśród dystrybutorów europejskich, gdyż wcześniej firma otrzymała nagrodę Najlepszego Europejskiego Dystrybutora 2005/2006. Jest się czym pochwalić.
Podpatrzone na: Sigma Sklep
21-07-18 10:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.