Zdjęcia na ścianie - sposób na ciekawą dekorację

Dom to nie jedynie przedmioty materialne, którymi jest on zapełniony. Dom tworzą przede wszystkim domownicy, z wszystkimi wspomnieniami, które trzymają w sercach. Ściany nie muszą być puste – można zrobić na nich galerię wspomnień.
duże zdjęcia na ścianie
Twórca artykułu: East Midtown
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
W supermarketach mamy bardzo duży wybór wszelkiego rodzaju ramek na zdjęcia, zarówno bardzo dużych, jak i takich zupełnie maleńkich, jak na zdjęcia legitymacyjne, znajdziemy także tzw. antyramy. W zależności od tego, jak mamy zaaranżowaną przestrzeń mieszkania, jaką meblościankę w pomieszczeniu w którym chcemy urządzić galeryjkę ze zdjęciami dobierajmy kształt oprawek na zdjęcia (http://www.angelka.pl/category/sesja-komunijna-warszawa/), ich wielkość, kolor i tworzywo z którego są wykonane. Gdy lubimy działać plastycznie, sami możemy zrobić ramki – przyozdobić je tak jak nam się podoba, odpowiednio pomalować. Będzie to dobra okazja do integracji rodziny przy wspólnej zabawie.

zdjęcia umieszczone na ścianie
Twórca artykułu: East Midtown
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Idealnym miejscem na powieszenie zdjęć jest np. klatka schodowa. Można na niej urządzić chronologiczną galerię rodzinną. zaczynamy od zdjęć z dzieciństwa, albo początków znajomości, i powoli dokładać fotografii. Im wyżej, tym współcześniejsze fotografie. Kolor ramek i ich styl dobieramy wtedy do tego, jak mamy wykończone schody i balustrady. Doskonale sprawdzą się wszelkiego rodzaju drewniane ramki. Jak widzisz, galeria (zobacz galeriaoswietlenia.pl) na ścianie, to prosty sposób na udekorowanie naszego domu.


Inne artykuły

Współczesna nowoczesność – szybkie tempo zmian może wydawać się czasem meczące, jednak jest nieuchronne

serwer
Twórca artykułu: Iomega
Podpatrzone na: Iomega
Żyjemy w czasach, kiedy to technologia rozwija się w bardzo szybkim tempie. Czasami możemy mieć wrażenie że sami nie nadążamy za innowacjami, które pojawiają się na rynku. Zwykle kupując jeden telewizor czy laptop myślimy, że kupiliśmy ten najlepszy, jednakże po miesiącu okazuje się, że pojawiły się już telewizory jeszcze bardziej zaawansowane technologicznie, które za sprawą innowacyjności są w stanie zrobić więcej niż modele wcześniejsze. Nie warto zatem liczyć na to, że staniemy się posiadaczami najlepszego sprzętu, ponieważ w obecnej dobie ciągłych zmian nie jest to chyba możliwe. Coś co dzisiaj może wydawać się sporym osiągnięciem, już jutro może zostać wyparte przez coś nowego - warto starać się mimo wszystko być na bieżąco.

Najpopularniejsze jest wieszanie zdjęć na ścianie w pokoju bądź przedpokoju. Powinniśmy wtedy wybrać jedną większą ramę bądź antyramę i ułożyć w niej kolarz zdjęć z wakacyjnych wyjazdów. Taki duży kolarz bez problemu wywołamy w drukarni, bądź w zakładzie fotograficznym. Następną jest powieszenie każdego zdjęcia z osobna. Dobrze jest zrobić to równolegle na ścianie – wszystkie zdjęcia i ramki tej samej wielkości, równo obok siebie wiszące, bądź w nieforemną mozaikę – różne kształty ramek i wielkości fotografii.
21-06-16 07:46
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.