Zdjęcia na ścianie - sposób na ciekawą dekorację

Dom to nie jedynie przedmioty materialne, którymi jest on zapełniony. Dom tworzą przede wszystkim domownicy, z wszystkimi wspomnieniami, które trzymają w sercach. Ściany nie muszą być puste – można zrobić na nich galerię wspomnień.
duże zdjęcia na ścianie
Twórca artykułu: East Midtown
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
W supermarketach mamy bardzo duży wybór wszelkiego rodzaju ramek na zdjęcia, zarówno bardzo dużych, jak i takich zupełnie maleńkich, jak na zdjęcia legitymacyjne, znajdziemy także tzw. antyramy. W zależności od tego, jak mamy zaaranżowaną przestrzeń mieszkania, jaką meblościankę w pomieszczeniu w którym chcemy urządzić galeryjkę ze zdjęciami dobierajmy kształt oprawek na zdjęcia (http://angelka.pl/category/sesja-komunijna-warszawa/), ich wielkość, kolor i tworzywo z którego są wykonane. Gdy lubimy działać plastycznie, sami możemy zrobić ramki – przyozdobić je tak jak nam się podoba, odpowiednio pomalować. Będzie to dobra okazja do integracji rodziny przy wspólnej zabawie.

zdjęcia umieszczone na ścianie
Twórca artykułu: East Midtown
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Idealnym miejscem na powieszenie zdjęć jest np. klatka schodowa. Można na niej urządzić chronologiczną galerię rodzinną. zaczynamy od zdjęć z dzieciństwa, albo początków znajomości, i powoli dokładać fotografii. Im wyżej, tym współcześniejsze fotografie. Kolor ramek i ich styl dobieramy wtedy do tego, jak mamy wykończone schody i balustrady. Doskonale sprawdzą się wszelkiego rodzaju drewniane ramki. Jak widzisz, galeria (zobacz galeriaoswietlenia.pl) na ścianie, to prosty sposób na udekorowanie naszego domu.


Inne artykuły

Handlowanie online z każdym rokiem staje się bardziej opłacalne aniżeli w namacalnym świecie

pomiary
XXI wiek sprawił, że świat kompletnie się zmienił — teraz wszystko robimy online, również zakupy.


Znaczny procent młodych ludzi załatwia obecnie zakupy w sieci.

Najpopularniejsze jest wieszanie zdjęć na ścianie w pokoju bądź przedpokoju. Powinniśmy wtedy wybrać jedną większą ramę bądź antyramę i ułożyć w niej kolarz zdjęć z wakacyjnych wyjazdów. Taki duży kolarz bez problemu wywołamy w drukarni, bądź w zakładzie fotograficznym. Następną jest powieszenie każdego zdjęcia z osobna. Dobrze jest zrobić to równolegle na ścianie – wszystkie zdjęcia i ramki tej samej wielkości, równo obok siebie wiszące, bądź w nieforemną mozaikę – różne kształty ramek i wielkości fotografii.
22-07-19 15:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.