Niedawno miałam okazję zapoznać się z nową dla mnie firmą Russell Hobbs. Zajmuje się ona sprzedażą tzw. małych sprzętów AGD. Do produktów tej firmy przekonała mnie koleżanka i szczerze mówiąc nie żałuję.

Od zawsze wiadomo, że w kuchni najlepiej się rozmawia. W naszym domu też tak jest. Chociaż włożyliśmy z mężem dużo energii w urządzenie wygodnego i jasnego salonu, często przyjmujemy gości po prostu w kuchni. Zwłaszcza, kiedy są to członkowie naszej rodziny lub przyjaciele.


Czajnik elektryczny Vera, czerwona skóra
Twórca artykułu: Bugatti
Podpatrzone na: www.SmakProstoty.pl
Będąc kobietą zwracam szczególną uwagę, na to by nasza kuchnia była nie tylko przytulna, ale również wygodna. Dlatego, gdy popsuł nam się czajnik elektryczny nie miałam zamiaru kupować nowego w pierwszym lepszym supermarkecie. Dla mnie liczyła się jakość. Znajoma zaproponowała mi wówczas Russell Hobbs. Nazwa producenta niewiele mi mówiła. Pomyślałam sobie, że bezpieczniej skorzystać z oferty jakiegoś sprawdzonego i bardziej popularnego producenta.

Postanowiłam jednak znaleźć więcej informacji na ten temat w internecie. Okazało się, że jest to angielska firma, która istnieje od 1952r. Z pewnością posiada zatem duże doświadczenie w produkcji i sprzedaży tzw. małych sprzętów AGD. Kiedy jednak zobaczyłam, że w 1955r. Russell Hobbs stworzyła czajnik elektryczny, który był wówczas na rynku absolutną nowością, postanowiłam zaryzykować. Produkty znanych producentów - czytaj więcej.

Wybrałam czajnik Precision Control, z opcją sprawdzania temperatury wody w trakcie gotowania. Jestem oczarowana tą funkcją. Jestem w stanie odpowiednio przygotować mężowi jego ulubioną zieloną herbatę. Wystarczy, że wyłączę czajnik w chwili, kiedy na wyświetlaczu LCD pokaże się wartość 60-85 stopni celsjusza. Czajnik sprawdza się także w przypadku parzenia czerwonej herbaty, gorącej czekolady, kawy lub cappuccino. Warto pamiętać, że tego typu sprzęt znakomicie sprawdza się również w kuchniach, w których są nieduże blaty. Zapraszamy na naszą stronę: czajnik


czajnik elektryczny
Twórca artykułu: Bugatti
Podpatrzone na: Bugatti
U nas czajnik stoi w rogu, przy ścianie i, ze względu na zgrabny kształt, nie zbiera na blacie zbyt dużo powierzchni. Wręcz przeciwnie, a ponadto ładnie się prezentuje. W przypadku gotowania, blaty pełnią istotną funkcję, dlatego nie ma sensu umieszczać na nich zbyt wiele sprzętów. Część powierzchni trzeba jednak zawsze przeznaczyć na zlewozmywak. I tu niespodzianka! Otóż, po udanym zakupie czajnika, odważyliśmy się wymienić także kran. Nasza bateria kuchenna od dłuższego czasu nadawała się wymiany. Nowa bateria kuchenna wykonana jest przede wszystkim z nierdzewnej stali, a ponadto wyposażana jest w przedłużaną rączkę. Dla mnie to ważne ułatwienie. Przyjaciele nieraz podpatrują nasze różne nietypowe rozwiązania. Teraz jeszcze chętniej zapraszamy gości na kawę do… kuchni.
20-10-11 08:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.