Cudowne zestawy - a czy Ty uwielbiasz zbierać?

Ludzie zawsze lubili posiadać ładne rzeczy oraz się nimi otaczać. Takie ludzkie zachowania podobno istniały już w okresie pierwszych człekokształtnych, na co dowodem są okrywane pozostałości ich siedzib. Wśród rzeczy używanych codziennie w tych pozostałościach znajdowały się także rzeczy na dobrą sprawę totalnie niepraktyczne, ale wyjątkowo ładne, lub posiadające co ciekawego.


świecznik
Twórca artykułu: Gilbert-Noël Sfeir Mont-Liban
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Jak widać ludzka natura w sumie się nie zmienił przez wieli, da się nawet powiedzieć, że współczesne totalnie kapitalistyczne czasy tylko wzmocniły siłę kolekcjonowania oraz pragnienie posiadania ładnych przedmiotów. Dla sporej rzeczy jednakże dość ważne istotność, poza piękną prezencją ma również walory sentymentalne. Przykładem może tutaj być kolekcjonowanie z całego świata takich rzeczy jak świeczniki, lub też długopisy.

Zupełnie inną kwestią są ramki na zdjęcia. Te z pewnością posiadają wartość sentymentalną, gdyż zawierają się one na fotografiach. Przepięknie prezentują się kominki w salonach, na których postawiono całkiem sporo ramek ze zdjęciami. Jak dodatkowo każda ramka były różnorodne. to efekt wow powinien by zrealizowany, tym bardziej, iż ramek istnieje niezwykle dużo typów. W ostatnich czasach największym prymem cieszą się ramki na zdjęcia cyfrowe. Są one niezwykle ciekawe, ponieważ mogą zmieścić sporo gigabajtów fotografii cyfrowych.


ramka
Twórca artykułu: josh james
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Można spotkać bardzo wielu osób, które zbierają piękne rzeczy, zwykle są to całkiem drogie kolekcje, jak na przykład zestaw pięknie ozdabianych świeczników. Są również ludzie kolekcjonujący mniej wartościowe rzeczy, na przykład długopisy, albo całkowicie bezwartościowe muszelki, które jednakże mają znaczenie wspomnieniowe. Każdy lubi coś innego, ponieważ każdy coś innego lubi. Ważne jest jednakże to, by robić to, co się lubi, a nawet nieładna kolekcja przysporzy niesamowitą radość.Warto przecież posiadać wokół siebie rzeczy, które się uwielbia oraz, które cieszą]radują oko. Na tą chwilę najistotniejsze to czerpać z tego radość i inspirację, a reszta raczej się ułoży.
21-01-15 07:25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.