Od jakiego określenia pochodzi marka Gorenje pralki i dlaczego warto się tymi pralkami zainteresować?

Czy wiesz, że kiedyś pranie ubrania polegało na moczeniu go w przykładowo jeziorze? Ludzie używali także inne procedury do których zaliczało się grzmocenie ubraniem o kamienie w celu "wybicia" brudu z materiału.
Z biegiem terminu stwierdzono, iż do prania lepiej nadaje się gorąca woda niżeli chłodna. W 1797 r.

Zerknij nie jedynie na ten artykuł, ale również na komentarze ze strony. Może pewne z nich zainspirują Cię tak bardzo, że będziesz chciał zostawić swoją opinię.

powstał pierwszy prototyp tary, jaka stała się przełomowym udoskonaleniem.


odbicie - kominek
Twórca artykułu: uroczysko.net.pl
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Szczęśliwie dzisiaj pojawiają się już Gorenje pralki, jakie znane są na calutkim świecie ze swej skuteczności i jakości. Określenie Gorenje pralki wywodzi się od małej wioski na Słowenii, w jakiej w 1950 roku otwarto angażujący zaledwie 10 person Okręgowy Warsztat Metalurgiczny Gorenje. W obecnych dniach Gorenje pralki wytwarzane są poprzez koncern będący jednym z ośmiu głównych wytwórców dużego sprzętu AGD na całym globie. Jednak nawet w obecnych czasach globalizacji, Gorenje pralki wytwarzane są jedynie na obszarze Starego Kontynentu. Należałoby powiedzieć, że pierwsza pralka automatyczna Gorenje opuściła linię produkcyjną już w 1964 r.


Już wtedy korporacja Gorenje pralki nie gwarantowała swym klientom tylko najlepszej klasy produktów, ale także, w razie wymagania, również naprawę oraz obsługę pogwarancyjną. Dzięki takiemu podejściu do klienta korporacja otrzymywała dodatkowe zaufanie ze strony różnorodnych ludzi. A jakie są w ogóle te Gorenje pralki? Ciche, niezawodne, energooszczędne.
Wliczają się do tzw. jakości oszczędności A+++, co oznacza, iż zużywają bardzo niewiele prądu. A 1200 obr. na minutę, jakie gwarantują Gorenje pralki to faktycznie bardzo wiele. Pozostałymi słowy Gorenje pralki nie wyłącznie piorą, ale także suszą pranie.
21-09-23 07:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.