Patron Service – przykład wielotorowego profilu firmy

W czasach, kiedy firmom, które ukierunkują swoją działalność jedynie na jeden wąski obszar, ciężko jest działać, rządzi kompleksowość usług. Przez to coraz trudniej jest określić profil przedsiębiorstwa tylko w oparciu o nazwę, czy nasze skojarzenia z daną marką.


kurier
Twórca artykułu: Jnzl's Public Domain Photos
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Najtrudniej jest przedsiębiorstwom, które od dziesięcioleci istnieją na rynku i które wywalczyły sobie już mocną pozycję.

Jeżeli intrygują Cię omówione kwestie, to wejdź w widoczny link. Pod nim umieściliśmy dostęp ekstra do bardziej precyzyjnych informacji powiązanych z tym przedmiotem.

Takie firmy kojarzymy z tym, z czym związane były od początku i nieraz trudno jest nam przyjąć do wiadomości, że marka znacznie rozwinęła zakres realizowanych usług. Za odpowiedni przykład posłuży tutaj profil firmy Patron Service - do zobaczenia na naszym facebooku. Zarówno nazwa przedsiębiorstwa, jak i jego kilkudziesięcioletnia obecność na rynku ochrony, każą kojarzyć tę firmę z ochroną fizyczną osób i mienia oraz systemami zabezpieczeń, w postaci monitoringu. Tymczasem od wielu lat działalność firmy obejmuje większy zakres, tyle, iż mało osób o tym wie, bowiem poszerzenie zakresu usług było podyktowane potrzebą oferowania kompleksowej obsługi wobec dotychczasowych klientów firmy.

Obecny profil firmy Patron Service trzeba postrzegać jako profil dwutorowy – z jednej strony jest to zapewnianie bezpieczeństwa, z drugiej – usługi kurierskie oraz przewozowe. Oprócz tego, że Patron Service para się ochroną obiektów, imprez masowych, ochroną mienia i instalacją oraz obsługą systemów zabezpieczeń, świadczy także usługi kurierskie w obrębie lokalnym, krajowym, a nawet międzynarodowym. Najważniejszym celem przedsiębiorstwa jest profesjonalna oraz niezawodna obsługa klientów, a największe walory firmy to elastyczność, szybkość oraz rzetelność.


obsługa kurierska
Twórca artykułu: http://www.sxc.hu
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu
Cechy te są istotne w obu obszarach realizowanej działalności. Firma, która ma bogate doświadczenie w zakresie ochrony, na pewno wie, jak zagwarantować bezpieczeństwo transportowanym ładunkom. Jak widać, kompleksowość obsługi nie zawsze jest oczywista, warto zatem odwiedzać strony internetowe poszczególnych przedsiębiorstw i dopiero tam poszukiwać informacji na temat zakresu świadczonych usług. Korzystanie z oferty jednej firmy w zakresie paru obszarów to oszczędność czasu i pieniędzy, a także} spora wygoda.
22-12-07 08:00
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.