Promocja to nie tylko sieć internetowa. Miejmy na uwadze, aby zaplanować kampanię promocyjną w różnych miejscach

Reklama jest dźwignią handlu i ta zasada jest stale prawdziwa. Bez odpowiedniej, skutecznej reklamy ciężko zaistnieć, ciężko sprzedać swoją usługę, dotrzeć do nowych klientów. Nawet nie jest ważne, w których czasach żyjemy, bo promocja własnych produktów zawsze była wymagana. Działo się to już dawno temu, odbywa się i dzisiaj. Lecz dzisiaj mamy zdecydowanie więcej możliwości, aby wypromować swoje usługi. Coraz więcej firm promuje się w internecie zapominając o tradycyjnych metodach, a to błąd.

Banery reklamowe, miasto
Twórca artykułu: adeh
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu
Wielu bowiem myśli, że wszystkie środki musimy przenieść do internetu, iż wszyscy tam są, więc nie warto jednak promować się tradycyjnie. To tak jakby stwierdzić, że już nikt nie jeździ pociągami, bo istnieją samoloty i samochody, więc po co w ogóle jeszcze są tory. To być może przesadny przykład, lecz jednakże bardzo dobrze obrazujący pewien sposób myślenia.

Jeżeli czytany artykuł kompletnie Cię wciągnął, to zobacz odmienny polecany serwis internetowy, który także zawiera pokrewne dane na prezentowany temat.

Przecież mogą istnieć obok siebie różnorodne inicjatywy, różnorodne środki wyrazu, komunikacji i pozostałych form.


Gdy pojawiła się komputeryzacja, to telewizory nagle nie przepadły, jak weszły na rynek drukarki z ksero, takie domowe, co każdy jest w stanie sobie kupić, to nagle punkty ksero nie zniknęły, ale ciągle są obecne. Jak wszyscy rozpoczęli korzystanie z cyfrowego formatu muzyki, to i tak stary sprzęt muzyczny przetrwał kryzys i teraz płyty winylowe są niezwykle cenione i często dość drogie. Podobnie jest z reklamą. Co z tego, że większa ilość środków wielu firm zostaje przeznaczonych na promocję w necie, gdy są ludzie, którzy nie mają kontaktu z siecią. A nawet jak i owszem, to i tak są obecni w normalnym życiu, stykają się więc ze standardowymi reklamami. Zobacz tutaj - www.banery-druk.net/druk-naklejek


Inne artykuły

Nowe pojęcia, które znamy, lecz jakich definicji nie znamy. Poniżej przykłady tego typu zagadnień

nowe pojęcia w internecie
Twórca artykułu: Epicantus
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Obecnie mamy do czynienia z rożnymi zagadnieniami, które pojawiły się nie tak dawno, często są to obco brzmiące nazwy. Nie każdy ma świadomość o czym mowa, dlatego często mamy tym problem. Spróbujmy objaśnić trzy całkiem ciekawe pojęcia, jakie wciąż obijają się o uszy.

A one są w każdym miejscu, billboardy, naklejki reklamowe, banery, plakaty, reklamy w komunikacji miejskiej. Już nawet prawdopodobnie nie zdajemy sobie sprawy, jak jest sporo, być może dlatego stają się niezauważalne, ale nie ulega żadnych wątpliwości, iż są dostrzegane i co najważniejsze działają. Wpływają na podejmowanie decyzji, są informują, ale i są perswazyjne, na pewno zaś nie zostawiają nas obojętnymi. Powinniśmy o tym pamiętać, zwłaszcza wtedy, kiedy będziemy mieli w planach przeznaczyć wszelkie środki na reklamę internetową. To może być za mało. Powróćmy do źródeł i pamiętajmy o tradycyjnej reklamie, a z pewnością na tym zyskamy.
20-01-16 07:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.