Skradzione dokumenty przysparzają nam dużej ilości problemów - nierzadko o wiele więcej niż skradzione pieniądze albo smartfon

W naszym kraju codziennie dochodzi do kradzieży różnych przedmiotów. Nierzadko chodzi o rzeczy o niewielkiej wartości. Jednak każdą tego typu kradzież należy zgłosić na komisariacie.


W rzadkich przypadkach nie jest to niestety zakończenie sprawy. Procedura przy skradzionych dokumentach jest o wiele bardziej skomplikowana.


Inne artykuły

Efektywna i tania naprawa samochodów ciężarowych

Auto pomoc
Twórca artykułu: Simon_sees
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Jak powszechnie wiadomo, wypadki zdarzają się na drogach. Dlatego w przypadku takich sytuacji dobrze nie czekać i udawać się po wykwalifikowaną pomoc, żeby zminimalizować straty, zmniejszyć szkody i nie zawadzać pozostałym kierowcom. Niemało pojazdów które uległy zniszczeniom można naprawić tak, że wyglądają i funkcjonują jakby przed chwilą wyłoniły się z fabryki – na przykład naprawa naczep często kończy się wielkim sukcesem.


Skradzione dokumenty to ważna kwestia. Mogło by się zdawać, że jedynie zgłoszenie tego przestępstwa na policję starczy i to funkcjonariusze zajmą się wszelkimi sprawami (ukradziono dokument - zobacz w bazie).

Czyżbyś miał ochotę na więcej artykułów na ten temat? Namawiamy zatem do następnej strony - po prostu naciśnij to przesyłki gabarytowe cennik i przejdź do naszego serwisu.

Nic bardziej błędnego. To po stronie pokrzywdzonego leży kwestia tego, żeby zgłosić wszystkim instytucjom, że ukradziono nam dowód osobisty. Ważną kwestią jest zawiadomienie o takiej sytuacji do banku, żeby złodziej nie mógł zaciągnąć na nasze dane kredytu albo inaczej zwanej chwilówki. Trzeba również zadbać o zawiadomienie operatora komórkowego, aby rabuś nie podpisał kosztownej umowy używając naszych dokumentów. Niestety może okazać się, że skradzione dokumenty przysporzą nam sporych problemów.


Zamek Kliczków
Twórca artykułu: Intro Media
Podpatrzone na: Intro Media


Jeżeli chodzi na przykład o skradzione motocykle, to złość poszkodowanego jest o wiele większa, gdyż pojazd przypuszczalnie nie był tani (skradziono motocykl (www.testynaprawojazdy.eu/a0003.html) - szukaj tutaj). Jednak jeżeli chodzi o przykre konsekwencje z kradzieżą powiązane, to bywa ich mniej niż przy ukradzionych dokumentach.


Wystarczy zgłosić kradzież na komendzie i wpisać numery naszego jednośladu do specjalnej bazy skradzionych pojazdów. Owych baz jest kilka. Trzeba skorzystać ze wszystkich, aby zwiększyć swoją szansę na odzyskanie motocyklu. Zawsze należy mieć nadzieję.
21-04-28 17:45
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.