Testowanie jakości oprogramowań mobilnych

Współcześnie, życie codzienne statystycznego Polaka prezentuje się zupełnie odmiennie niż persony starszej od niego o pokolenie, kiedy była w takim samym wieku. Wszystko za sprawąwielkiego skoku technologicznego, który cały czas ma miejsce.


Dzięki niemu, wielu z nas posiada telefony, które mają znacznie więcej funkcji niż swoje prototypy kilkanaście lat temu.


Z uwagi na ów fakt, najwięcej czasu wykorzystuje się współcześnie na tworzenie i testowanie aplikacji mobilnych. Bowiem to właśnie dzięki nim nasze aparaty posiadają tak wszechstronne funkcje. Dzięki niewielkiemu, prostemu urządzeniu, można używać interesujących udogodnień. Spotkamy aplikację przeobrażającą się w latarkę, odtwarzacz muzyki, program graficzny, symulator gier, kalkulator, i mnóstwo innych. Opcje są praktycznie nieskończone. W Polsce, jeżeli rozpatrujemy testowanie aplikacji Android jest firmą, będącą najpoważniejszym gigantem. Ponieważ telefony zawierające owe oprogramowanie są w atrakcyjnej cenie i najlepszej jakości.


rachunki


Z uwagi na wielką konkurencję w dziedzinie, testowanie aplikacji mobilnych przeważnie odbywa się w trybie eksploracyjnym.

Czy ta tematyka zwróciła Twoją uwagę? Jeżeli tak, to dodatkowo zobacz ofertę (https://www.cadsol.pl/produkty/3dexperience/catia/), która odnosi się do omawianej sprawy, zatem niewątpliwie też Cię zainteresuje.

To sami użytkownicy, którym dany program został udostępniony za darmo, zgłaszają wszelkie jego nieprawidłowości. Dzięki temu projektant aplikacji już od momentu jej wytworzenia zaczyna ją rozpowszechniać. Niektóre marki przeprowadzają zaawansowane testowanie aplikacji Android przykładowo spraWDza, jak dany program zachowuje się w momencie przychodzenia rozmowy telefonicznej, albo wiadomości tekstowej. Bowiem dobra Aplikacja, w takiej chwili nie może się zawieszać.


Każdy z nas ma co najmniej parę aplikacji zawartych na własnym telefonie.


Inne artykuły

Krótka charakterystyka przykładowych wersji procesorów Intela z rodziny I3.

intel core i3-4000m
Twórca artykułu: dr_zoidberg
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Podczas zakupu komputera jedną z istotniejszych decyzji będzie wybranie procesora. Aktualnie w stacjonarnych komputerach dominują układy Intela, szczególnie z serii I.


Nic w tym dziwnego, gdyż bez nich modernistyczne aparaty właściwie nie działają. Toteż, agencje zajmujące się ich wymyślaniem, kładą dużą wagę na ich testowania.
20-11-03 08:33
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.