Urządzenie do rejestracji obrazu w akcji! - te same wybryki w lepszych remake'ach

W zapisaniu letnich przygód, zimowych szaleństw na nartach czy desce snowboardowej, ułatwi nam kamera Sony Action Cam, Gopro Hero 4 Silver. wzrokiem urządzenia do rejestracji obrazu jest soczewka o niesamowicie szerokim kącie postrzegania: 170°. Utrwala przepiękne filmy Full HD i fotografie nawet o zmierzchu.

Ochronę nagrywanego obrazu, przed skutkami skoków i wibracji, zapobiegnie zaawansowany stabilizator filmu, niezastąpiony w górach i niespokojnych morzach, dodatkowo wyrównuje drgania spowodowane przez pojazdy silnikowe: kłady. Rejestrator obrazu jest również wyposażony w stereofoniczny mikrofon, dzięki temu zapisanie podróży, zdaje się być jeszcze bardziej prawdziwe.

GoPro Hero 4
Twórca artykułu: Dave Jones
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Kamera Sony Action Cam jest wyposażona w kanały łączności. Nagrywanie tą kamerą umożliwia ponadto możliwość obrotu, która powoduje prawidłowy obraz, z obróconej o 180° kamery, choćby na motolotni. Wydłużony czas pracy, ułatwia na zapisywanie non stop przez 150 minut, bez włączonego Wi-Fi, dostatecznie długo, by utrwalić chociażby wycieczkę rowerową. Projekt GoPro Hero 4 Silver (tutaj dodatkowe informacje: ) - to kamera z niebywale praktycznym, wbudowanym i dotykowym monitorem LCD. Niezwykle funkcjonalna obsługa kamery – przemieszczanie się po menu jest intuicyjne, nawet początkujący adepci kunsztu video/foto, nie powinni mieć kłopotu. Pomimo zastosowanego ekranu kamera sportowa GoPro Hero 4 Silver zabezpiecza pełną odporność, na czynniki zewnętrzne, w tym na wodę do 40 metrów.

Biorąc pod uwagę atrybuty technologiczne zdjęcia, kamera Hero 4 Silver przeznaczona jest dla zaawansowanych miłośników filmowania zmagań sportowych i nie tylko.

W dzisiejszych czasach dostęp do aktualnych danych jest niesamowicie istotny, dlatego przeczytaj wpis z witryny (https://timebutik.pl/zegarki-pierre-cardin-m-74.html), ponieważ traktuje on o podobnej sprawie.

Typ proponuje wykonywanie zdjęć konwencjonalnych oraz wmontowany tryb Time Lapse, który pozwoli wytworzyć serię zdjęć z przerwą w przedziale 0,5 do 60 sekund. Wykorzystuje pomoc przy wykonywaniu zdjęć nocnych. GoPro Hero 4 Silver to także system video Super view z funkcją opcji szerokości klatek filmowych. Urządzenie GoPro Hero 4 Black (zobacz pod adresem: ) posiada zdalną obsługę kamery oraz zaopatrzona jest, w moduł Wi-Fi oraz Bluetooth. Urządzenie zapisuje szerszy zakres dynamiczny toru audio, za pomocą czego nagrania osiągają jeszcze lepszego wymiar dźwiękowy.
20-04-10 07:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.