Coraz więcej aplikacji do pobrania!

Porównując aktualne informacje w App Store można znaleźć już blisko 600 tys. aplikacji, z czego około 450 tys. jest wciąż aktywna i bez problemu dostępna w sklepie .

Telefon dotykowy Nokia Asha 311
Twórca artykułu: NOKIA
Podpatrzone na: NOKIA
Android Market świętował nie dawno 500 tys., póki co tylko 320 tys. jest do ściągnięcia. Tak klasyfikuje się wciąż niedościgniona czołówka i jeszcze długo tak pozostanie, bowiem kolejne miejsce jest sklep Ovi Store z 50 tys. aplikacji w bazie.

BlackBerry AppWorld posiada około 40 tys., Marketplace 35 tys., a na końcu znany i również popularny Samsung Apps około 10 tys.

Nie wystarcza Ci ten zwięzły artykuł opublikowany na tej stronie? Nie przejmuj się i sprawdź więcej filmy z drona wrocław tutaj, przeczytasz tam podobne informacje.

aplikacji. W sklepie zarządzanym przez Apple jest już ponad 1100 polskich aplikacji, a w Marketplace około 200. Oby więcej!

Oferowane w tych serwisach aplikacje pomagają w wielu dziedzinach życia. Aplikacje na ipada to nie tylko gry, organizatory czy drobne gadżety. Wiele aplikacji to programy takie jak nawigacja, narzędzia edukacyjne, wspierające zarządzanie firmą czy zasoby multimedialne. Warto wspomnieć, że wiele aplikacji jest płatnych, ich koszt to kwota rzędu od kilku do kilkunastu dolarów. Nie znaczy to, że darmowe aplikacje na telefon są gorsze.

Czy masz zamiar rozpracować rozpatrywany wątek trochę dokładniej? Kliknij więc ten link - więcej znajdziesz tu (https://www.secretclient.com/badania-marketingowe/opracowanie-standardow-obslugi-klienta/). Te porady także okażą się użyteczne.

Należy się spodziewać, że ich funkcjonalność może być słabiej zaawansowana. Aplikacje takie są przydatne nie tylko w telefonach komórkowych, lecz także w tabletach .

Inne artykuły

Użyteczne programy komputerowe, które ułatwią Ci uzupełnianie Pit

Rozliczenie podatku PIT
Twórca artykułu: Images Money
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Już za jakiś czas każda osoba mająca własne dochody będzie musiała rozliczyć się z pitu oraz zrealizować Pit 2014. Dla wielu osób jest to pewien kłopot, gdyż nie każdy wie jak na przykład należycie rozliczyć Pit 2014. Często mamy kłopoty z wypełnieniem druczków do pitu, multum osób obawia się tego, iż może zrobić coś niedobrze. W takim razie w wielu przypadkach wolimy żeby ktoś inny wypełnił za nas pit.


Pewnie większość kojarzy aplikacje tworzone są zarówno przez firmy programistyczne, jak i przez indywidualnych pasjonatów, którzy później udostępniają swoje rozwiązania. Warto dodać, że jeśli ktoś myśli o samodzielnym stworzeniu aplikacji telefon komórkowy (odnośnie tematu), to może skorzystać zarówno z coraz popularniejszych szkoleń jak i z całej masy udostępnionych turtoriali w Internecie.
21-04-28 12:45
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.