Sprzedaż wysyłkowa. Rodzaje katalogów w sprzedaży wysyłkowej - czytaj na ten temat więcej

Handel wysyłkowy ma jedno efektywne narzędzie. Jest nim folder, za pomocą którego przedsiębiorstwo może przedstawić swoim przypuszczalnym klientom oferowane przez siebie wyroby oraz efektywnie zachęcić ich do realizacji zakupu. Czym jest folder, z jakiego tak entuzjastycznie od ponad stu lat korzystają przedsiębiorstwa trudniące się sprzedażą wysyłkową?
Katalog można potraktować jako reprezentatywną publikację o promocyjnym charakterze. Tutaj zawarte są najważniejsze informacje na temat wyrobów oraz ich ceny, w tym miejscu też umieszczone są rady związane z procesem składania zamówienia.

Bez strachu - zobacz link (http://www.purevent.pl/blog/czy-mozemy-sami-czyscic-klimatyzacje-w-domu/), który prowadzi do podobnej witryny. Przeczytasz na niej dające do myślenia wpisy w odniesieniu do omawianego tutaj tematu.

Najczęściej katalog swą formą przypomina kolorowe czasopismo, acz spotkać możemy się również z folderami, które przypominają bardziej rozbudowaną broszurę. Zależnie od wariantu proponowanych wyrobów można wyróżnić katalogi towarów konsumpcyjnych jak też katalogi artykułów inwestycyjno - zaopatrzeniowych. Te pierwsze kierowane są na ogół do klientów pojedynczych. Na ogół w podobnych folderach przedstawiana jest konfekcja, urządzenia RTV, publikacje, umeblowanie oraz inne artykułu powiązane z wyposażeniem domu. Foldery prezentujące towary inwestycyjne a także zaopatrzeniowe są już kierowane do innych firm. Tu, ze względu na specyfikę odbiorców folderu, niezwykle duże znaczenie ma zamieszczenie szczegółowych informacji, tak istotnych w każdej branży.
zamów katalog klejony
Twórca artykułu: Natasia Causse
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Inne artykuły

Czy znany okazuje się być fotograf ślubny Łódź?

Fotografia ślubna w plenerze
Twórca artykułu: F. D. Richards
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Wesele to istotne wydarzenie
Dla niektórych ludzi wesele będzie istotnym zdarzeniem, które nierzadko pragniemy w właściwy sposób zapisać, tak by mieć możliwość do niego wrócić za każdym razem, jeżeli złapie nas taka chęć.


Foldery można podzielić również pod względem pełnionych przez nie ról.

Jeśli intryguje Cię ciąg dalszy wizytówki biznesowe naszego opisu zachęcamy do kolejnego artykułu, który czeka na Ciebie pod tym linkiem. W nim rozwieją się wszelkie Twoje niepewności.

Obok tak często napotykanych folderów sprzedaży wysyłkowej spotkać możemy również takie, jakich głównymi celami są promocja a także rozpowszechnianie wiadomości na temat przedsiębiorstwa jak też artykułów. Nadrzędnym celem jest tutaj nie tyle sama sprzedaż, co jej efektywne wspieranie - poznaj MCP. Foldery możemy podzielić także ze względu na prezentowany w nich wybór. Wiele różnorodnych towarów można odnaleźć w katalogach ogólnych, których przeciwieństwem są katalogi specjalistyczne, kierowane do konkretnych grup konsumentów.


Katalogi klejone to obecnie jeden z najczęściej wykorzystywanych prospektów reklamowych. Cechują się tzw. płaskim grzbietem, to jest wszystkie elementy katalogu (kartki i okładka) połączone są z sobą za pomocą kleju, zatem metodą klejenia. Zakończony w tenże sposób grzbiet folderów w znacznym stopniu upraszcza ich składowanie. Druk katalogów klejonych znajduje się dziś w ofercie większości drukarni.
20-05-18 07:28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.