Wiedźmin jest polskim towarem na eksport - Brytyjczycy stworzyli nawet wyjątkowo nowe słowo, żeby być w stanie przekładać pozycje Sapkowskiego

Działania Wiedźmina są śledzone przez tysiące ludzi na wszystkich kontynentach. To prawdopodobnie jedna z najczęściej przekładanych polskich pozycji, która jest kupowana od Stanów aż do Chin.


Mamy prawo być dumni, że spotykamy w Polsce tak świetnych autorów, którzy doceniani są i w kraju i za granicą.
nagranie w studio muzycznym wiedźmina
Twórca artykułu: Chris Marchant
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
"Wiedźmin sezon burz" nie wydaje się być bezpośrednią kontynuacją poprzedniej książki z historii o Geralcie z Rivii - . Jak stwierdził sam autor, jest to oddzielna opowieść, ani nie zalążek, ani dalsza część, gdyż historia trwa nadal. Pozycja ma ponad 400 stron i jak na idealnego przedstawiciela fantastyki możemy tam odnaleźć magów, bestie, drapieżniki, miłość, królestwa i spiski. Dzięki wartkiej akcji i świetnemu wyczuciu szczegółów Sapkowski spowodował, że książka ani przez chwilę nie jest nużąca.
kup wiedźmina
Wszystkich miłośników na pewno zainteresuje także to, że "Wiedźmin sezon burz" można już także nabyć w formie audiobooka. Dla prawdziwych koneserów trzeba także przekazać informację, że istnieje słuchowisko , które trwa około 13 godzin. Pojawiła się tam plejada polskich artystów. Razem ponad 80-osobowa drużyna. W słuchowisku oczywiście wszystkie dźwięki są słyszalne w tle. Zatem wyłapiemy odgłosy miasta, tętent kopyt oraz mnóstwo innych odgłosów.


Inne artykuły

Gopro 4 to rzeczywiście właściwy zakup

elementy elektromechaniki
Twórca artykułu: MrTime2give
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Im więcej jeździmy, im więcej momentów chcemy nagrać i później udowodnić kolejnym osobom, tym ważniejsze będzie to, w jaki sprzęt musimy inwestować.


Pisarz, jako mistrz polskiej fantastyki, znów zaskoczył swoich czytelników wydaniem takowej a nie innej książki, która wchodzi w skład opowieści o Wiedźminie, a niejako otwiera całkowicie nową opowieść.
19-11-05 07:38
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.