Wiedźmin jest polskim towarem na eksport - Brytyjczycy stworzyli nawet wyjątkowo nowe słowo, żeby być w stanie przekładać pozycje Sapkowskiego

Działania Wiedźmina są śledzone przez tysiące ludzi na wszystkich kontynentach. To prawdopodobnie jedna z najczęściej przekładanych polskich pozycji, która jest kupowana od Stanów aż do Chin.


Mamy prawo być dumni, że spotykamy w Polsce tak świetnych autorów, którzy doceniani są i w kraju i za granicą.
nagranie w studio muzycznym wiedźmina
Twórca artykułu: Chris Marchant
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
"Wiedźmin sezon burz" nie wydaje się być bezpośrednią kontynuacją poprzedniej książki z historii o Geralcie z Rivii - . Jak stwierdził sam autor, jest to oddzielna opowieść, ani nie zalążek, ani dalsza część, gdyż historia trwa nadal. Pozycja ma ponad 400 stron i jak na idealnego przedstawiciela fantastyki możemy tam odnaleźć magów, bestie, drapieżniki, miłość, królestwa i spiski. Dzięki wartkiej akcji i świetnemu wyczuciu szczegółów Sapkowski spowodował, że książka ani przez chwilę nie jest nużąca.
kup wiedźmina
Wszystkich miłośników na pewno zainteresuje także to, że "Wiedźmin sezon burz" można już także nabyć w formie audiobooka. Dla prawdziwych koneserów trzeba także przekazać informację, że istnieje słuchowisko , które trwa około 13 godzin. Pojawiła się tam plejada polskich artystów. Razem ponad 80-osobowa drużyna. W słuchowisku oczywiście wszystkie dźwięki są słyszalne w tle. Zatem wyłapiemy odgłosy miasta, tętent kopyt oraz mnóstwo innych odgłosów.


Inne artykuły

Kiedy wypożyczalnie różnych sprzętów są dobrym pomysłem? W jakiego rodzaju sytuacjach okazuje się to dobrym wyjściem?

ślub - powiększenie
Twórca artykułu: Tomasz Lewicki
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Przygotowując różne przyjęcia czy wycieczki, albo planując coś tak na co dzień, czasem zderzamy się z problemem dużych wydatków, które musimy ponieść. Często zwyczajnie poddajemy się, gdyż wydatki są większe niż nasze możliwości. Natomiast czy istnieje jakiś sposób na to, by te koszty obniżyć?


Pisarz, jako mistrz polskiej fantastyki, znów zaskoczył swoich czytelników wydaniem takowej a nie innej książki, która wchodzi w skład opowieści o Wiedźminie, a niejako otwiera całkowicie nową opowieść.
21-10-12 07:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.