Dlaczego należy pojechać w okolice Beskidu Śląskiego? Co można tam zobaczyć, jakie miasta odwiedzić?

Beskid Śląski to niepowtarzalne pasmo górskie. Doskonale rozlokowane i piękna okolica to jego najważniejsze plusy. Szlaki do pieszych wędrówek i rowerowe to wielka zaleta, podobnie jak bogata oferta uprawiania tam sportów zimowych.

góry
Twórca artykułu: Els
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Nie dziwi, że na obszarze Beskidu Śląskiego utworzono znaczące miasta turystyczne, na obszarze których kto chce ma okazję spędzać doskonałe, pełne atrakcji wczasy. W gronie tych ośrodków wypoczynkowych, które cieszą się ogromnym wzięciem w ciągu całego roku, znajduje się Wisła noclegi . Będące na jej terenie atrakcje dla turystów mają niezwykłą moc przyciągania. Jak można spędzić tu wakacje? Z jakich możliwości opłaca się skorzystać w trakcie pobytu na terenie tego miasta? Najpierw zobacz bazę noclegową - rezerwacja noclegu w Wiśle.

Wisła to urocza zabudowa, w której istotne miejsce będą zajmować ładne wille. Przypominają one o tym, jak ważną rolę odgrywała turystyka w dziejach tego miasteczka. Zameczek Prezydencki, zabytkowa karczma przekształcona w Muzeum Beskidzkie oraz tereny spacerowe nad brzegami rzeki Wisły – oto najistotniejsze atrakcje tego górskiego miejsca. Przepiękny park z amfiteatrem to następna atrakcja, dzięki której Wisła stała się zachęcającym miejscem do wypoczynku w górach. Wisła jest jednocześnie rajem dla miłośników aktywnego wypoczynku.

Opisywana tu tematyka jest według Ciebie cenna? Jeśli tak, to wejdź do serwisu muzyka bez opłat za publiczne odtwarzanie, który publikuje podobne zagadnienia.

Zimą pojawiają się tutaj wspaniałe warunki dla narciarzy, latem przyciągają tu liczne szlaki piesze i rowerowe.


Inne artykuły

Gopro hero 4 session zezwoli nam wykonać nieprawdopodobne zdjęcia

windsurfing
Twórca artykułu: sunriseOdyssey
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Gimbal do gopro możemy zamawiać u producenta. Czasami okazuje się być tak, że chcemy zamocować gdzieś naszą kamerkę, ale równocześnie pragniemy, żeby pokazywała ona obraz z różnorakich miejsc, aby nie rejestrowała wyłącznie tego samego miejsca, lecz się okręcała.

ruszajwpolske.pl/miasta/wisla/noclegi/59,index.html
Twórca artykułu: VasenkaPhotography
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Z Wisły możemy się wybrać zarówno na Równicę, jak i na Czantorię. Zachęca także Barania Góra, na jakiej zboczach można znaleźć źródła rzeki Wisły. Wędrówki w przepięknej scenerii każdemu mogą sprawiać mnóstwo radości i stać się ciekawym sposobem na spędzenie interesującego urlopu w Beskidzie Śląskim. Zatrzymując się w Wiśle warto również wybrać się do Szczyrku. Znajdziemy tam wiele atrakcji, mnóstwo wrażeń, a co istotne baza turystyczna jest niezwykle dobrze rozwinięta, tak więc Szczyrk noclegi bardzo dużo mają do zaoferowania. Tak samo świetnie działa lokalna gastronomia, więc możemy najeść się zdrowo i do syta.
21-01-16 07:31
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.