Zastanawiasz się, którą kamerkę GoPro wybrać? Dzisiaj przedstawimy rekomendowany przez nas model

Nie od dzisiaj wiadomo, iż kamera GoPro to rzecz, którą powinien mieć w swych zbiorach praktycznie każdy. Niezależnie od tego, czy jesteś wielbicielem sportu, chcącym nagrywać swoje osiągnięcia, zapalonym fotografem hobbystą czy wiele podróżujesz, na pewno kamerka GoPro będzie dla Ciebie znakomitym rozwiązaniem.


Chociaż kosztuje całkiem dużo, jest to wydatek, którego niewątpliwie nie będziesz żałować - dzisiaj podpowiadamy, który z modeli aktualnie obecnych na rynku polecamy dla początkujących, którzy jednak nie chcą zadowalać się najmniejszą jakością.


GoPro Hero+ LCD


Kamerą, którą szczególnie polecamy, jest obecnie GoPro Hero+ z ekranem LCD. Stare kamerki nie miały w ogóle ekranu, co jednak przy większym użytkowaniu jest trochę męczące, dlatego niewątpliwie warto zainwestować od razu w wersję z wyświetlaczem.

Gdy fascynuje Cię opisywany temat, to odsyłam do tej strony (http://www.opolkom.pl/naprawa-laptopa/), ponieważ odnajdziesz tutaj masę fascynujących zagadnień w tym temacie.

Na dodatek wyświetlacz LCD daje praktycznie gwarancję, że będziesz przez długie lata wszystko porządnie widzieć, bez konieczności dokonywania żadnych zmian w swojej kamerce.


rakieta nośna
Twórca artykułu: Piotr Drabik
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Inne artykuły

Etui pancerne wykonane z odpornego, usztywnionego surowca

sieć
Twórca artykułu: Altec Lansing
Telefony komórkowe w ciągu ostatniej dekady przeszły nieodwracalną transformację. Obecnie telefony stały się smartfonami i są właściwie małymi komputerami mieszczącymi się w kieszeni spodni, bądź torebki.


Co poza LCD?


Wyświetlacz LCD to nie jedyne, co jest w stanie zaoferować Ci GoPro Hero+ LCD. Jest to oczywiście kamerka wodoodporna, która umożliwia wykonywania zdjęć nawet na głębokości czterdziestu metrów! To bez wątpliwości wielkie usprawnienie, bowiem poprzednie wersje GoPro nie pozwalały na zanurzanie jej na tak dużą głębokość, co było pewnym problemem zwłaszcza dla nurków.


Dodatkowo GoPro Hero+ LCD możesz obsługiwać przy pomocy aplikacji, którą bez większego problemu ściągniesz na swój smartfon! To oczywiście wielkie udogodnienie i znaczna zmiana w porównaniu do wcześniejszych modeli kamerki.
20-09-11 08:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.